قدرت صادراتی از مهمترین مسائل اقتصادی در کشورها است

 

رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی از مهمترین مسائل اقتصادی درکشورها را قدرت صادراتی ذکر کرد و از صادرات هر کشور به عنوان آیینه ای از قدرت اقتصادی آن کشور یاد کرد .

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی خراسان شمالی، محمد صمدی،  درنهمین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی بجنورد  به  برگزاری همایش روز ملی صادرات در اواخر آذرماه امسال اشاره کرد و گفت: این همایش  به منظور تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان هر ساله  از سوی  اتاق بازرگانی استان برگزار می شود.

وی یکی از مهمترین مسایل اقتصادی درکشورها را قدرت صادراتی ذکر کرد و از صادرات هر کشور به عنوان آیینه ای از قدرت اقتصادی آن کشور یاد کرد .

صمدی در ادامه به  حکم  انتصاب  محمد علی شجاعی از سوی وزیر کشور به عنوان استاندار جدید خراسان شمالی طی چند روز اخیر اشاره کرد و اظهار امیدواری کرد استاندار جدید هم به مانند استاندار قبلی تعامل و روابط کاری قوی با بخش خصوصی داشته باشند.

وی افزود: چراکه تعامل و همکاری بخش دولتی با بخش خصوصی در هرکشوری رونق ،توسعه و آبادانی آن کشور را میسر می کند.

در پایان با اشاره به  مکاتبه اخیر اتاق ایران درخصوص ارائه گزارش  عملکرد بودجه سال 97 و پیش بینی بودجه سال 98 اتاق های سراسر استان های  ، از سوی مسئول مالی اتاق بجنورد گزارشی از عملکرد بودجه به تمام اعضای حاضر هیات نمایندگان ارائه شد و مقرر گردید در سال جدید   به منظور توسعه فضای ساخت و ساز ساختمان اتاق بجنورد در راستای  احداث سالن جلسات (200 نفری) مهمانسرا ، بازارچه و نمایشگاه  و... تقاضای افزایش  30 درصد بودجه در سال 98  از سوی اتاق ایران گردد.

گفتنی است نهمین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن وکشاورزی خراسان شمالی با حضور اکثریت اعضاءدرمحل اتاق بجنورد برگزار شد.


بازگشت


بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.