پیام تبریک رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی به مناسبت آغاز هفته وحدت

رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی  به مناسبت آغاز هفته وحدت ولادت پیامبر رحمت حضرت محمد (ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع)  با انتشار پیامی به تمام مسلمانان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی خراسان شمالی ، محمد صمدی  با صدور پیامی فرارسیدن میلاد پیامبر اکرم (ص)، حضرت امام جعفرصادق(ع) و آغاز هفته وحدت را به تمام مسلمان  تبریک و تهنیت  گفت.

متن پیام تبریک به شرح ذیل آمده است:

 هفته وحدت نمادی از پیام صلح و دوستی برای مسلمانان جهان و فرصتی بسیار مغتنم برای بهره‌گیری از سیره متعالی پیامبر حضرت محمد مصطفی(ص) در راستای همبستگی مسلمانان جهان در برابر دشمنان اسلام است.

از مهم‌ترین آموزه‌های اسلام ناب محمدی (ص) لزوم یکپارچگی و وحدت کلمه میان مسلمانان است که توجه به آن موجب شکوفایی و سرافرازی مسلمانان و جهان اسلام خواهد شد.

به همین منظور اینجانب ازطرف هیات رئیسه، هیات نمایندگان، اعضا و کارکنان اتاق بازرگانی فرارسیدن آغاز هفته وحدت و هم چنین ولادت باسعادت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج) و تمام مسلمانان جهان تبریک و تهنیت عرض می نمائیم و از درگاه خداوند متعال موفقیت و پیرورزی جمهوری اسلامی ایران را در عرصه های جهانی خواستاریم.

 

 

 


بازگشت


بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.