برگزاری دوره جامع آموزش داوری مقدماتی از سوی اتاق بازرگانی خراسان شمالی

 

دوره جامع آموزش داوری مقدماتی  از سوی مرکز داوری اتاق بازرگانی خراسان شمالی درمحل سازمان برنامه و بودجه استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی خراسان شمالی، دوره جامع آموزش داوری مقدماتی توسط اتاق بازرگانی خراسان شمالی - مرکز داوری اتاق ایران دفتر بجنورد امروز با حضور بیش از 80 نفر از حقوقدانان  در محل سالن جلسات سازمان برنامه و بودجه استان برگزار شد.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان شمالی در ابتدای این دوره هدف از راه اندازی مرکز داوری اتاق بازرگانی را رسیدگی به پرونده های تجار و بازرگانان استان اعلام کرد.محمد صمدی با اشاره به اینکه در سال 1958کنوانسیونی با عضویت 180کشور دنیا به منظور رسیدگی به پرونده های تجار راه اندازی شد، افزود: در این کنوانسیون ایران نیز عضویت دارد و برای رسیدگی به پرونده های تجار خراسان شمالی نیز این مرکز داوری راه اندازی شد.

وی ادامه داد: رسیدگی به پرونده های تجار از طریق این مرکز زودتر به نتیجه می رسد و نیازمند صرف هزینه های هنگفت نیز نمی باشد.

صمدی اظهار کرد: این مرکز از سوی کشورهای عضو محترم شمرده می شود و احکام از سوی آن ها قابل اجرا است.وی توضیح داد: در حال حاضر بسیاری از تجار و بازرگانان هستند که طلب های زیادی در سایر کشورها دارند که با مراجعه به این مراکز می توانند زودتر به نتیجه برسند.

براساس این گزارش مباحث این دوره پیرامون مبانی و مفاهیم روش های حل اختلاف به ویژه داوری و موافقتنامه داوری برگزار شد.این گزارش حاکی است آموزش مباحث این دوره آموزشی را استاد دکتر علیرضا ایرانشاهی داور مرکز داوری اتاق ایران، وکیل پایه یک دادگستری و عضو هیئت علمی دانشگاه  برعهده داشت.

بنا بر این گزارش این دوره آموزشی از ساعت 8 صبح  تا 13 درمحل سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.گفتنی است در پایان دوره آموزشی گواهینامه آموزشی معتبر از سوی مرکز داوری اتاق ایران  به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.


بازگشت


بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود