قدردانی عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی خراسان شمالی

عضو هیئت رئیسه اتاق بجنوردعضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی خراسان شمالی:
مهندس علی محمد جاجرمی، عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی خراسان شمالی،از عملکرد مطلوب اتاق طی این سال ها در استان قدردانی کرد و گفت: اتاق بازرگانی با خرید محل جدید و تجهیز آن بنا بر نظر هیات رئیسه حرکت بسیار بزرگی انجام داده است.
وی بهترین موفقیت اتاق بازرگانی استان را که شاید سالیان سال نیز کسی قدر آن را نداند خرید این ساختمان و تجهیزآن به صورت کامل اعلام کرد و متذکر شد: بی شک اگر عملکرد اتاق بازرگانی استان طی این سال ها مطلوب نبود چنین اعتباری برای خرید این ساختمان اختصاص نمی یافت.
لزوم حمایت همه جانبه اعضا از اتاق بازرگانی استان
مهندس جاجرمی با تاکید بر لزوم حمایت همه جانبه اعضا از اتاق، آینده اتاق را بسیار خوب و روشن ترسیم کرد و اظهار داشت: باید فعالیت ما به قدری خوب باشد که افراد بسیار توانمندی را در استان جذب و از واحدهای که پول و سرمایه کافی برای صدور محصولات خود ندارند حمایت کنیم.
وی با اشاره به ارائه ماموریت هایی در کمیسیون صنعت و معدن به اتاق، مهم ترین مسئله کاری اتاق بازرگانی استان توجه به تولید و رونق آن دانست و گفت: متاسفانه بانک ها از زیربار مسئولیت کمک به واحدهای تولیدی شانه خالی می کنند.
معافیت واحدهای تولیدی از صدور اجرائیه
مهندس جاجرمی خاطرنشان کرد: درهمین راستا جلسه ای با رئیس کل دادگستری استان برگزار و طی آن مشکلات واحد های تولیدی بررسی شد و طی آن مقرر شد این مشکلات جمع آوری و به دادگستری اعلام شود
وی اولین نتیجه مثبت این نشست را توقف صدور اجرایی برای واحدهای تولیدی ذکر کرد و افزود: براین اساس واحدهای تولیدی از اجرائیه معاف می شوند.
عکس نشست

تشکیل شورای حل اختلاف ویژه برای چک های بانکی واحدهای تولیدی

وی در ادامه تشکیل شورای حل اختلاف ویژه برای چک های بانکی واحدهای تولیدی را نیز از دیگر ثمرات نشست با قوه قضائیه استان بیان کرد.
مهندس جاجرمی متذکر شد: همچنین طی نشست قول مساعد برای راه اندازی اداره ورشکستگی در دادگستری استان داده شد تا طی آن اعلام ورشکستگی افراد دراین اداره بررسی و قیمت گذاری مناسبی برای واحدها انجام گیرد.
تشکیل شعبه ویژه قضائیه به منظور بررسی مشکلات واحدهای تولیدی
خزانه دار اتاق بازرگانی خراسان شمالی تشکیل شعبه ویژه قضایی برای بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی را از دیگر نتایج این نشست برشمرد و اظهار داشت: متاسفانه امروزه اگر یک واحد تولیدی در سال های گذشته مثلا 200 میلیون تومان هزینه داشت اکنون با وجود مسائل موجود شاید به یک میلیارد تومان افزایش یافته و این امر باعث شده تا صنعتگران رغبت کنار کشیدن از بخش صنعت داشته باشند.
مهندس جاجرمی با تاکید بر لزوم ایجاد همدلی و همگرایی مناسب بین مدیران کل استان با صنعت،متذکر شد: لازم است به جای برگزاری جلسات مکرر، خود ما آستین همت را بالا بزنیم و از محصولات واحدهای تولیدی استان که استاندارد است، استفاده کنیم چراکه با خرید این محصولات وحمایت از آنها دیگر این واحدها نیازی به دریافت تسهیلات از بانک ها نخواهند داشت.
وی خاطرنشان کرد: در صورتی که این واحدهای تولیدی حمایت شوند بی شک می توانند اقتصاد استان و در نیتجه آن اقتصاد کشور را رونق بخشند و درآمد زایی موثری نیز داشته باشند.
دستگاه ها در حمایت از تولید ساز ناکوک می زنند
عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی خراسان شمالی تصریح کرد: متاسفانه هم اکنون دستگاه ها تا حدودی در حمایت از تولید و سرمایه گذاری ساز ناکوک می زنند ولیکن هم اکنون به تازگی متوجه شدند که اتاق بازرگانی تنها جایی است که همه اعضا با رای اکثریت وارد عرصه شده اند تا تولید در استان پاگیرد.
روابط عمومی اتاق بازرگانی صنایع،معادن و کشاورزی خراسان شمالی/بجنورد

بازگشتتگها : قدردانی, عضو, هیات, رئیسه, اتاق, بازرگانی, خراسان, شمالی

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

نظرات :

User Avatar
Jayne در تاریخ : 7 خرداد 1395 01:54
  • 0
If my problem was a Death Star, this article is a photon topedro.
User Avatar
costo در تاریخ : 21 مهر 1396 04:39
  • 0
Inhibor Side Effects and The Dangers of il costo di cialis su for more details.

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود