نشست خبری رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن خراسان شمالی

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن خراسان شمالی از صادرات بیش از 8 میلیون دلار کالا در فروردین ماه سال جاری از استان خبرداد.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن خراسان شمالی، محمد صمدی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن خراسان شمالی در نشست خبری با خبرنگاران استان به هدف گذاری سال گذشته صادرات این استان به مبلغ 145 میلیون دلار اشاره کرد وگفت: این درحالی است در سال گذشته 270 میلیون دلار صادرات از مبادی استان انجام شده است.
صمدی افزود: این میزان صادرات در شرایط تحریم و تورم و عدم وجود زیرساخت های مناسب از قبیل گمرگ ، بازارچه مرمزی ، فرودگاه بین المللی انجام گرفته است.
وی با اشاره به صادرات محصولات استان به 20 کشور دنیا طی سال گذشته ، اعزام پذیرش های هیات ها، برگزاری نمایشگاه های بین المللی و جلب و جذب سرمایه گذاری خارجی از مهمترین عوامل این موفقیت اعلام کرد.
رئیس اتاق بازرگانی استان با اعلام 170 میلیون دلار سهمیه تعیین شده گفت: در حالی که تاکنون حدود 5 درصد آن در فرودین ماه تحقق یافته است.
وی با اشاره به وجود توجیه اقتصادی فراوان برای صادرات و واردات در مرز ترکمنستان این مرز را بسیار مساعد دانست و وجود جمعیت روستایی فراوان در طول مرز پرسه و سو و نزدیکی به شهر و علاقمندی مردم را از عوامل مستعد بودن این مرز ذکر کرد.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن خراسان شمالی از زندانی بودن 254 نفر زندانی از کشور ایران در زندان های کشور ترکمنستان خبرداد و گفت: بیش از 80 درصد این زندانیان را رانندگان تشکیل می دهند.

بازگشتتگها : نشست, خبری, رئیس, اتاق, بازرگانی،, صنایع, معادن, خراسان, شمالی

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

نظرات :

User Avatar
Alex در تاریخ : 6 خرداد 1395 20:56
  • 0
Fiinndg this post solves a problem for me. Thanks!
User Avatar
best در تاریخ : 23 آبان 1396 20:31
  • 0
the best site viagra prices us is much of Levitra, brand name or need a solid erection for about an hour.

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود