15 بهمن برگزاری آخرین دوره آموزشی تحت عنوان اصول و فنون مذاکره در اتاق بازرگانی خراسان شمالی

 

آخرین دوره آموزشی اتاق بازرگانی خراسان شمالی با عنوان اصول و فنون مذاکره یکشنبه 15 بهمن در محل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان شمالی، در راستای ارتقاء سطح آگاهی علمی و آشنایی سرمایه گذاران، مدیران ارشد اقتصادی، تجار و بازرگانان، بنگاههای اقتصادی و صاحبان صنایع و مشاغل و دیگر علاقمندان دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره   در روز یکشنبه 15 بهمن ماه سال جاری در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی / بجنورد برگزار می شود.

این گزارش حاکی است محورهای این دوره آموزشی پیرامون بررسی نظریه ها و تئوری های مذاکره، چرخه حیات مذاکره ، بررسی الگوهای رفتاری مذاکره کنندگان در انواع مذاکرات تجاری اداری، بین المللی و شخصی ، استراتژی های موفقیت در مذاکره و مهارت های ارتباطی، جنگ های روانی، ترفندها و دام های مذاکره واستراتژی های خروج از بن بست می باشد . بر اساس این گزارش آموزش مباحث و موضوعات مرتبط با این دوره را استاد دکتر وحید نثائی از اساتید برجسته اتاق ایران  بر عهده دارد.

این دوره آموزشی ساعت 8 صبح روز یکشنبه  15 بهمن ماه  در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار می شود. گفتنی است به شرکت کنندگان در این دوره آموزشی گواهینامه معتبر از سوی اتاق ایران اعطا خواهد شد.

ادامه مطلبفردا برگزار می شود؛ دوره آموزشی " توسعه و افزایش عضویت در تشکل ها"

 

دوره آموزشی " توسعه و افزایش عضویت در تشکل ها"  فردا 5 بهمن ماه در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی/ بجنورد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی خراسان شمالی، دوره آموزشی " توسعه و افزایش عضویت در تشکل ها " فردا 5 بهمن ماه ماه در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار می شود.

بر اساس این گزارش این دوره آموزشی با حضور  دکتر علیرضا یوسفی  از اساتید برجسته  و بنام اتاق ایران ،دکترای DBA (طرح تجاری) از دانشگاه بین المللی مالزی و دکتری مدیریت راهبردی  برگزار می شود. این گزارش حاکی است این دوره ساعت 8 صبح فردا در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی بجنورد برگزار می شود.

گفتنی است در پایان این دوره آموزشی به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر از سوی اتاق ایران اعطا می شود.

ادامه مطلبدوره آموزشی "مدیریت کیفیت و بهره وری " در اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار می شود

 
دوره آموزشی "مدیریت کیفیت و بهره وری " 30 دی ماه در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی، دوره آموزشی "مدیریت کیفیت و بهره وری " با حضور دکتر جواد الهی نسب از اساتید برجسته و به نام اتاق ایران 30 دی ماه در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار می شود.
بر اساس این گزارش مباحث مربوط به مدیریت کیفیت و بهره وری با رویکرد آشنایی با استانداردهای بین المللی ایزو، مدیریت آموزش ایزو 10015، مدیریت پروژه  ایزو 21500،مدیریت منابع انسانی ایزو 10018، مدیریت بحران  ایزو 31000، مدیریت دارایی، ایزو 55000 در این دوره به شرکت کنندگان آموزش داده می شود.این گزارش حاکی است دوره آموزشی "مدیریت کیفیت و بهره وری " ویژه تجار و بازرگانان و صاحبان مشاغل و صنایع و بنگاه های اقتصادی در محل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار می شود.بنا بر این گزارش این دوره آموزشی ساعت 8 صبح روز شنبه 30 دی ماه 1396 در محل سالن جلسات  اتاق بازرگانی برگزار می شود.
گفتنی است در پایان این دوره آموزشی به شرکت کنندگان در این دوره آموزشی گواهینامه معتبر از سوی اتاق ایران اعطا می شود

ادامه مطلببرگزاری دوره آموزشی آشنایی با اصول بازاریابی بین المللی و" اصول و روش لابی گری "

 

دوره آموزشی آشنایی با اصول بازاریابی بین المللی با رویکرد صادرات در تشکلهای اقتصادی و بازرگانی " و" اصول و روش لابی گری "در  27 و 28 آذرماه به مدت دو روز در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی، دوره آموزشی آشنایی با اصول بازاریابی بین المللی رویکرد صادرات در تشکلهای اقتصادی و بازرگانی " و" اصول و روش لابی گری " در  27 و 28 آذرماه به مدت دو روز در محل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار می شود.برپایه این گزارش ارتقاء سطح آگاهی علمی و آشنایی تشکلهای اقتصادی و بازرگانی، سرمایه گذاران، مدیران ارشد اقتصادی، تجار و بازرگانان، بنگاههای اقتصادی و صاحبان صنایع و مشاغل ، واحد تشکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بجنورد از جمله اهداف اصلی برگزاری این دوره آموزشی است.
براساس این گزارش این دوره آموزشی با حضور استاد ارجمند آقای " دکتر سید حسن افتخاریان " ( متخصص ایجاد و توسعه کنسرسیومهای صادراتی و سیستمهای مدیریت صادرات و مشاور سازمان توسعه تجارت ایران در همین زمینه  و مشاور کانون عالی انجمنهای صنفی کارفرمایی ایران ) برگزار می شود.با عنایت به حضور دکترافتخاریان وتخصصی بودن وسطح بالای دوره آموزشی مذکور ، مدیران و کارشناسان واجد شرایط (با هماهنگی واحد آموزش اتاق ) در جلسه حضور بهم رسانند.این گزارش حاکی است این دوره ساعت 8 صبح فردا در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی بجنورد برگزار می شود.
در پایان دوره آموزشی  بعد از برگزاری سمینار گواهینامه معتبر از سوی اتاق ایران به شرکت کنندگان اعطا می شود.

ادامه مطلببرگزاری دوره آموزشی اصول و فنون بازاریابی در اتاق بازرگانی خراسان شمالی

 

دوره آموزشی اصول و فنون بازاریابی طی امروز و فردا در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان شمالی، دوره آموزشی اصول و فنون بازاریابی طی 29 و 30 آبان ماه در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار می شود.

بر اساس این گزارش این دوره آموزشی با حضور ارزشمند دکتر کامبیز طهرانی از اساتید برجسته دارنده دکتری تخصصی مدیریت بازاریابی، مدیر و مشاور بازاریابی و فروش در پروژه های صنعتی و سازمان ها و مدرس دوره های تخصصی و دانشگاه ها برگزار خواهد شد.

این گزارش حاکی است این دوره آموزشی از ساعت 14 الی 19 امروز 29 آبان ماه به درخواست مدیریت شعب بانک رفاه استان و فردا از ساعت 8 الی 13 ویژه تجار و بازرگانان و صاحبان مشاغل و بنگاه های تولیدی استان خواهد بود.گفتنی است در پایان این دوره آموزشی به شرکت کنندگان در این دوره آموزشی گواهینامه معتبر از سوی اتاق ایران اعطا می شود.

 

ادامه مطلبدوره های آتی اتاق بجنورد

 

 

27/7/1396 –ارتباط مؤثر و مهارتهای ارتباطی-دکتر محمد بلوریان

04/08/1396 – حقوق تأمین اجتماعی (بیمه اجباری تأمین اجتماعی)-دکتر نجارزاده

27/09/1396-آشنایی با اصول بازاریابی بین الملل با رویکرد صادرات در تشکل های  اقتصادی و بازرگانی-دکتر افتخاریان

28/09/1396-اصول و روشهای لابی گری-دکتر افتخاریان

ادامه مطلبدوره آموزشی تخصصی اصول و آداب تشریفات اداری ، دیپلماسی تجاری و فنون مذاکره

 

 

دوره آموزشی" اصول و وآداب تشریفات اداری،  دیپلماسی تجاری و فنون مذاکره"12 و 13 شهریورماه در محل استانداری خراسان شمالی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی خراسان شمالی، دوره آموزشی" اصول و وآداب تشریفات اداری،  دیپلماسی تجاری و فنون مذاکره"12 و 13 شهریورماه با حضور استاد برجسته و به نام در حوزه ی مدیریتی و بازاریابی ایران در محل استانداری خراسان شمالی برگزار می شود.

بر اساس این گزارش این دوره آموزشی در راستای ارتقاء سطح آگاهی علمی و آشنایی ویژه سرمایه گذاران، مدیران ارشد اقتصادی، تجار و بازرگانان، بنگاههای اقتصادی و صاحبان صنایع و مشاغل برگزار می شود.

بنا بر این گزارش تدریس مباحث این دوره آموزشی را " دکتر وحید نثائی "  از اساتید برجسته و به نام در حوزه  مدیریتی و بازاریابی ایران بر عهده دارد.

این دوره آموزشی ساعت 8 صبح 4 شنبه 12 مهرماه 1396 ویژه مدیران روابط عمومی،کارشناسان ، و علاقمندان و 5  شنبه 13 مهرماه 1396 ویژه مدیران کل، معاونین و روسای ادارات در محل سالن اجتماعات استانداری خراسان شمالی برگزار می شود.

لازم به ذکر است این دوره آموزشی از دوره های مصوب سازمان مدیریت و برنامه ریزی  است و بعد از برگزاری سمینار گواهینامه معتبر صادر و تقدیم حضور افراد میگردد.

 

 

ادامه مطلباطلاعیه زمان و مکان برگزاری دوره جامع اموزش داوری (مقدماتی)

 

دوره جامع اموزش داوری مقدماتی روز 5 شنبه 2 شهریورماه از ساعت8-13 برگزار می گردد

مکان برگزاری:کمربندی مدرس-چهارراه  شهدای دانش آموز-سازمان برنامه و بودجه-سالن جلسات

لینک دسترسی به مکان اجرای دوره :

https://goo.gl/maps/XgkYo1pbdhp

 

ادامه مطلببرگزاری دوره آموزشی بازاریابی تخصصی صادرات در اتاق بازرگانی خراسان شمالی

 


دوره آموزشی بازاریابی تخصصی صادرات فردا در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان شمالی، دوره آموزشی بازاریابی تخصصی صادرات با عنوان (شما هم می توانید صادرات کنید) فردا 29 مرداد ماه در محل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار می شود.
بر اساس این گزارش در این دوره آموزشی بیش از 70 نفر از تجار و بازرگانان و صاحبان مشاغل شرکت خواهند داشت. این گزارش حاکی است آموزش مباحث این دوره آموزشی را استاد میلاد پور رجب و مجید حمزه ای از اساتید برجسته تهران بر عهده دارند. بنا بر این گزارش این دوره آموزشی از ساعت 9 تا 11 صبح با همکاری شرکت شهرک های صنعتی در محل اتاق بجنورد برگزار می شود.

ادامه مطلب25 مرداد ماه؛ برگزاری دوره آموزشی" ارتقاء بهره وری کارکنان "در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی

 

برگزاری دوره آموزشی" ارتقاء بهره وری کارکنان "25 مرداد ماه در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان شمالی، دوره آموزشی" ارتقاء بهره وری کارکنان "  25 مرداد ماه در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار می شود.

بر اساس این گزارش این دوره با حضور استاد "سرکار خانم مریم حنطوش زاده " از اساتید برجسته اتاق ایران خواهد بود.

این گزارش حاکی است برگزاری این دوره آموزشی با توجه به تفاهم نامه آموزشی فی مابین اتاق بازرگانی ،صنایع،معادن و کشاورزی خراسان شمالی با استانداری خراسان شمالی و درخواست برگزاری دوره های آموزشی مورد درخواست کارکنان است.بنا بر این گزارش ارتقاء سطح آگاهی علمی و آشنایی تجار و بازرگانان، بنگاههای اقتصادی، صاحبان صنایع و مشاغل از مهمترین اهداف برگزاری این دوره آموزشی است.

زمان برگزاری این دوره ساعت 00 : 8  صبح 4 شنبه مورخ   25 /05/1396  در محل اتاق بجنورد خواهد بود. گفتنی است بعد از برگزاری این سمینار، گواهینامه معتبر صادر و تقدیم حضور افراد شرکت کننده می شود.

ادامه مطلب