دوره تخصصی راهکارهای افزایش فروش در شرایط رکود از سوی اتاق بازرگانی بجنورد

 

دوره تخصصی راهکارهای افزایش فروش در شرایط   رکود 29 خرداد امسال درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ، "دوره تخصصی راهکارهای افزایش فروش در شرایط رکود" در روز سه شنبه  29 خرداد امسال  از سوی واحد آموزش درمحل  اتاق بازرگانی بجنورد برگزار خواهد شد.

این گزارش حاکی است این دوره آموزشی در راستای ارتقاء سطح آگاهی علمی و آشنایی سرمایه گذاران، مدیران ارشد اقتصادی، تجار و بازرگانان، بنگاه های اقتصادی و صاحبان صنایع و مشاغل برگزار خواهد شد.

محورهای این دوره آموزشی شامل تغییرات بارز در شرایط رکود، تحلیل رفتار مشتری و مدیریت احساسات وی در شرایط رکود و روانشناسی و توسعه فروش در شرایط رکود و ... است .

براساس این گزارش این دوره آموزشی با حضور ارزشمند جناب آقای دکتر محمد رضا انصاری از اساتید برجسته و به نام اتاق ایران ( دکتری حرفه ای مدیریت کسب و کار (برگزار می شود.

همچنین  این دوره آموزشی در روز  چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه امسال راس ساعت 8 صبح  درمحل سالن آموزش اتاق بازرگانی بجنورد برگزار خواهد شد.

قابل ذکر است  در پایان این دوره آموزشی به تمامی شرکت کنندگان از سوی اتاق ایران گواهینامه معتبر اعطا خواهد شد.

ادامه مطلبّرگزاری دوره تخصصی آشنایی با قانون مالیات مستقیم و غیر مستقیم از سوی اتاق بازرگانی بجنورد

 


دوره تخصصی آشنایی با قانون مالیات مستقیم و غیر مستقیم پنج شنبه  27 اردیبهشت ماه برای تجار و بازرگانان و علاقمندان درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ، دوره تخصصی آشنایی با قانون مالیات مستقیم و غیر مستقیم از سوی واحد آموزش اتاق بازرگانی بجنورد پنج شنبه  27 اردیبهشت ماه راس ساعت 8 صبح  برگزار خواهد شد.

براساس این گزارش محورهای این دوره تخصصی  شامل مالیات علی الراس و موارد تشخیصی، نحوه تشخیص انواع مالیات بردرآمد و تهیه اظهارنامه مالیات عملکرد سالیانه ، مقررات تنظیم و تسلیم اظهارنامه مالیات ، عملکرد و ارزش افزوده می باشد.گزارش فصلی، ترازنامه و صورت سود و زیان ، مالیات علی الراس و موارد تشخیصی اختلافات مالیاتی (اعتراض به مالیات) و هیات های رسیدگی کننده و نحوه تنظیم لوایح مالیاتی از دیگر محورهای این دوره تخصصی است.

این گزارش حاکی از این است  دوره تخصصی آشنایی با قانون مالیات مستقیم و غیر مستقیم توسط  دکتر فرهاد فلاح نژاد از اساتید برجسته اتاق ایران،برگزار می شود.

دکتر فلاح نژاد  دارای سوابقی چون دکتری حسابداری،ارائه کننده بیش از دهها مقاله و طرح پژوهشی به مجلات داخلی و خارجی،سخنران بیش از دهها کنفرانس و همایش داخلی و خارجی وعضو باشگاه نخبگان دانشگاهی می باشد. لازم به ذکر است دوره آموزشی اعتبارات اسنادی (LC ) و مقررات حاکم برآن  در روز پنج شنبه 27 اردیبهشت ماه امسال راس ساعت 8 صبح  تا ساعت 13 به مدت 5 ساعت برای تجار و بازرگانان و علاقمندان درمحل  اتاق بازرگانی بجنورد برگزار خواهد شد.

همچنین در پایان این دوره آموزشی به تمامی شرکت کنندگان از سوی اتاق ایران گواهینامه معتبر اعطا خواهد شد.

 

ادامه مطلبعناوین دوره های آموزشی فصل بهار اتاق بازرگانی خراسان شمالی اعلام شد

 

عناوین دوره های آموزشی  اتاق بازرگانی خراسان شمالی فصل بهار سال 97 اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی،

این دوره های آموزشی که با توجه به نیاز علاقمندان به مباحث بازرگانی و  بازرگانان و متقاضیان صدور کارت بازرگانی تدوین شده است

عناوین این دوره های آموزشی شامل گشایش اعتبارت LC و مقررات حاکم بر آن ،آشنایی با قانون مالیاتهای مستقیم و غیر مستقیم وآشنایی با قوانین و مقررات صادرات و واردات می باشد.

براساس این گزارش برای برگزاری این دوره ها از خبره ترین اساتید حاضر در ایران بهره گرفته شده است.

برای آشنایی با مبحث گشایش اعتبارات LC با دکتر اسماعیل محققی در تاریخ 97/02/19  همراه خواهیم بود .

نامبرده دارای سوابق متعددی از جمله مدرس دوره های روشهای کلاسیک و نوین پرداخت در تجارت بین الملل،همکاری با شرکت نفت پارس و مشاور و همکاری با بانکها است.

این گزارش حاکی است همچنین در دوره ی آشنایی با قانون مالیاتهای مستقیم و غیر مستقیم در خدمت دکتر فرهاد فلاح نژاد در تاریخ 1397/02/27 خواهیم بود.

ایشان دارای سوابقی چون دکتری حسابداری،ارائه کننده بیش از دهها مقاله و طرح پژوهشی به مجلات داخلی و خارجی،سخنران بیش از دهها کنفرانس و همایش داخلی و خارجی وعضو باشگاه نخبگان دانشگاهی می باشد.

 

دوره آشنایی با قوانین و مقررات صادرات و واردات نیز توسط جناب اقای دکتر مظفر ناصری در تاریخ 1397/03/31 برگزار خواهد شد و ایشان نیزدارای سوابق دکتری بازاریابی بین الملل، دارای 12 سال تجربه در اداره کل مقررات صادرات و واردات  در سازمان توسعه و تجارت ایران ،مدرس رسمی سازمان توسعه و تجارت ایران در حوزه مقررات صادرات و واردات ورئیس گروه کمیته ماده 1 است.

لازم به ذکر است تمامی علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و هماهنگی  لازم  با واحد آموزش خانم علی آبادی به شماره تلفن : 05832727238 داخلی 15 تماس حاصل نمایند.

 

ادامه مطلببرگزاری دوره آموزشی آشنایی با "سامانه دادور" در اتاق بازرگانی بجنورد

 

دوره آموزشی آشنایی با "سامانه دادور" به منظور بهبود فضای کسب و کار باحضور دبیر اجرایی مرکزملی پایش محیط کسب و کار در روز چهارشنبه  5 اردیبهشت ماه درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی خراسان شمالی، باتوجه به استقرار سامانه دادور دراستان به منظور بهبود فضای کسب و کار دوره آموزشی مذکور فردا 5 اردیبهشت ماه درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار می شود.

براساس این گزارش سامانه داور با هدف اعلام شکایات و پیگیری کسانی که موفق به دریافت مجوز نمی شوند راه اندازی شده است.دراین دوره آموزشی تشریح نحوه شکل گیری مرکز ملی پایش محیط کسب و کار ، اهداف وظایف، تجربه سایر کشورها و سامانه های طراحی شده دراین مرکز پرداخته می شود.براساس این گزارش دراین دوره آموزشی فعالان اقتصادی و اعضای بخش خصوصی استان شرکت خواهند داشت.

همچنین آموزش مباحث این دوره آموزشی را جناب آقای فیروزه ای دبیراجرایی مرکز ملی پایش محیط کسب و کار کشور بر عهده دارند.بنا بر این گزارش  این دوره آموزشی درروز چهارشنبه 5  اردیبهشت ماه سال جاری از ساعت 12 تا 13:30 با همکاری استانداری خراسان شمالی  در محل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار می شود.

لازم به ذکر است در دوره آموزشی سامانه دادور رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی ،معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار، مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری سخنرانی خواهند داشت.

ادامه مطلبدوره های آتی اتاق بجنورد

 

 

27/7/1396 –ارتباط مؤثر و مهارتهای ارتباطی-دکتر محمد بلوریان

04/08/1396 – حقوق تأمین اجتماعی (بیمه اجباری تأمین اجتماعی)-دکتر نجارزاده

27/09/1396-آشنایی با اصول بازاریابی بین الملل با رویکرد صادرات در تشکل های  اقتصادی و بازرگانی-دکتر افتخاریان

28/09/1396-اصول و روشهای لابی گری-دکتر افتخاریان

ادامه مطلب