اعلام دوره های آموزشی فصل پاییز اتاق بازرگانی خراسان شمالی

File engine/modules/statnew.php not found.
File engine/modules/statnew.php not found.

رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی از اعلام دوره های  آموزشی فصل پاییز اتاق بازرگانی بجنورد در سال جاری خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ، محمد صمدی هدف از برگزاری این دوره های آموزشی را ارتقای سطح آگاهی و دانش تجار و بازرگانان به دانش روز تجارت، صادرات، واردات، بازاریابی و ... عنوان کرد.

وی به بیش از 45 دوره آموزشی از سوی اتاق بازرگانی خراسان شمالی در سال گذشته اشاره کرد و از برگزاری بیش از 8 دوره آموزشی طی سال جاری تاکنون خبرداد.

صمدی از اعلام بسته آموزشی فصل پاییز اتاق بازرگانی در سال جاری خبرداد و عناوین این دوره ها را شامل طراحی و تدوین مدل های کسب و کار، اسناد حمل و نقل، آشنایی با سامانه ثبت سفارش، اصول مذاکرات و فن بیان، مدیریت فروش با رویکرد شکست های 5 گانه فروش عنوان کرد.

وی افزود: دوره آموزشی طراحی و تدوین مدل های کسب و کار 7 مهرماه با حضور دکتر جواد الهی نسب ، دوره آموزشی اسناد حمل و نقل 17 مهرماه با حضور دکتر اشرف تقی زاده، دوره آموزشی آشنایی با سامانه ثبت سفارش 3 آبان با حضور دکتر مظفر ناصری برگزار می شود.

وی ادامه داد: همچنین دوره آموزشی اصول مذاکرات و فن بیان 14 آذر با حضور دکتر زهرا همتیان و دوره آموزشی مدیریت فروش با رویکرد شکست های 5 گانه فروش  28 آذر با حضور دکتر محمود رضا بهشتی برگزار خواهد شد.

گفتنی است: علاقمندان به منظور شرکت در دوره های فوق الذکر  راس ساعت 8:30 روزهای عنوان  شده درمحل اتاق بازرگانی بجنورد حضور داشته باشند.

ادامه مطلببرگزاری دوره آموزشی مدیریت تبلیغات و بسته بندی صادرات

File engine/modules/statnew.php not found.
File engine/modules/statnew.php not found.

دوره آموزشی مدیریت تبلیغات و بسته بندی صادرات  از سوی اتاق بازرگانی خراسان شمالی در روز پنج شنبه  22 شهریورماه  برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ، دوره آموزشی مدیریت تبلیغات و بسته بندی صادرات در راستای ارتقای سطح آگاهی علمی و آشنایی سرمایه گذاران ، مدیران ارشد اقتصادی ، تجار و بازرگانان ، بنگاههای اقتصادی و صاحبان صنایع و مشاغل  درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار خواهد شد.

سرفصل های این دوره آموزشی تعریف و مفهموم تبلیغات و بسته بندی، جایگاه کلیدی رنگ ها، شکل معماری و تاثیر آن در صنعت تبلیغات و بسته بندی، برنامه ریزی ، اثر بخشی و هدف گذاری در تبلیغات و بسته بندی، مراحل و ویژگی های یک شعار تبلیغاتی خوب و اصول و طراحی لوگو ، آرم و نشانه می باشد. براساس این گزارش دوره آموزشی مدیریت تبلیغات و بسته بندی صادرات توسط دکتر مازیار قاسم زاده سنگرودی  از اساتید برجسته اتاق ایران برگزار می شود. ایشان دارای سوابقی ازجمله اساتید برجسته و بنام اتاق ایران، نویسنده ، استاد دانشگاه و مشاور مدیریت بازاریابی و فروش  است.

این گزارش حاکی از این است  این دوره آموزشی در روز  پنج شنبه 22 شهریوماه  ماه امسال راس ساعت 8:30  صبح  درمحل  سالن جلسات  اتاق بازرگانی بجنورد برگزار خواهد شد.

 همچنین  در پایان این دوره آموزشی به تمامی شرکت کنندگان از سوی اتاق ایران گواهینامه معتبر اعطا خواهد شد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 39-05832728238 داخلی 15 تماس حاصل فرمایند.

ادامه مطلب

 

برگزاری دوره تخصصی مدیریت ارتباط با مشتری

File engine/modules/statnew.php not found.
  • 0
File engine/modules/statnew.php not found.

دوره تخصصی مدیریت ارتباط با مشتری  چهارشنبه 27 تیرماه سال جاری درمحل  اتاق بازرگانی بجنورد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ، دوره تخصصی مدیریت ارتباط با مشتری چهارشنبه  27 تیرماه برای تجار و بازرگانان و علاقمندان راس ساعت 9 صبح درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار خواهد شد.

مدیریت دادوستد، اهداف و منافع Crm ، گام های مدیریت ارتباط با مشتری و نقش کارکنان در مدیریت ارتباط با مشتری از جمله سرفصل های دوره تخصصی مدیریت ارتباط با مشتری عنوان کرد.

براساس این گزارش   دوره تخصصی مدیریت ارتباط با مشتری  توسط دکتر علیرضا یوسفی از اساتید برجسته و بنام اتاق ایران ، دکتری DBA از دانشگاه بین الملی مالزی و دکتری مدیریت راهبردی  برگزار می شود.لازم به ذکر است در پایان این دوره آموزشی گواهینامه معتبر به تمامی شرکت کنندگان از سوی اتاق ایران اعطا خواهد شد

ادامه مطلببرگزاری دوره تخصصی آشنایی با قوانین و مقررات صادرات و واردات

File engine/modules/statnew.php not found.
  • 0
File engine/modules/statnew.php not found.

دوره تخصصی آشنایی با قوانین و مقررات صادرات و واردات پنج شنبه  7 تیرماه سال جاری درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ، دوره تخصصی آشنایی با قوانین و مقررات صادرات و واردات پنج شنبه  7 تیرماه برای تجار و بازرگانان و علاقمندان راس ساعت 8:30 صبح درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار خواهد شد.این دوره تخصصی  با رویکرد تدوین استراتژی های صادراتی و وارداتی برگزار می شود .

محورهای دوره تخصصی آشنایی با قوانین و مقررات صادرات و واردات شامل صادرات، آشنایی با بانک های اطلاعاتی در حوزه تجارت خارجی،بایدها و نبایدهای صادراتی در ایران،حقوق مکتسب صادرکنندگان،آشنایی کامل با فرایند رسمی صادرات عنوان کرد.

همچنین برررسی و مطالعات تطبیقی انواع استراتژیهای ورود به بازار خارجی، بررسی CASE STUDY صادراتی برای 3 کالای مختلف،واردات،آشنایی کامل با فرایند واردات،حقوق مکتسب واردکنندگان،آشنایی با شیوه های رسمی ورود کالا،موارد خاص واردات کالا و... از دیگر محورهای این دوره تخصصی ذکر کرد.

این گزارش حاکی از این است  دوره تخصصی آشنایی با قانون مالیات مستقیم و غیر مستقیم توسط  دکترمظفر ناصری از اساتید برجسته اتاق ایران و مدرس رسمی سازمان توسعه و تجارت ایران درحوزه مقررات صادرات و واردات برگزار می شود.

لازم به ذکر است در پایان این دوره آموزشی گواهینامه معتبر به تمامی شرکت کنندگان از سوی اتاق ایران اعطا خواهد شد

ادامه مطلبدوره تخصصی راهکارهای افزایش فروش در شرایط رکود از سوی اتاق بازرگانی بجنورد

File engine/modules/statnew.php not found.
  • 0
File engine/modules/statnew.php not found.

دوره تخصصی راهکارهای افزایش فروش در شرایط   رکود 29 خرداد امسال درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ، "دوره تخصصی راهکارهای افزایش فروش در شرایط رکود" در روز سه شنبه  29 خرداد امسال  از سوی واحد آموزش درمحل  اتاق بازرگانی بجنورد برگزار خواهد شد.

این گزارش حاکی است این دوره آموزشی در راستای ارتقاء سطح آگاهی علمی و آشنایی سرمایه گذاران، مدیران ارشد اقتصادی، تجار و بازرگانان، بنگاه های اقتصادی و صاحبان صنایع و مشاغل برگزار خواهد شد.

محورهای این دوره آموزشی شامل تغییرات بارز در شرایط رکود، تحلیل رفتار مشتری و مدیریت احساسات وی در شرایط رکود و روانشناسی و توسعه فروش در شرایط رکود و ... است .

براساس این گزارش این دوره آموزشی با حضور ارزشمند جناب آقای دکتر محمد رضا انصاری از اساتید برجسته و به نام اتاق ایران ( دکتری حرفه ای مدیریت کسب و کار (برگزار می شود.

همچنین  این دوره آموزشی در روز  چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه امسال راس ساعت 8 صبح  درمحل سالن آموزش اتاق بازرگانی بجنورد برگزار خواهد شد.

قابل ذکر است  در پایان این دوره آموزشی به تمامی شرکت کنندگان از سوی اتاق ایران گواهینامه معتبر اعطا خواهد شد.

ادامه مطلبّرگزاری دوره تخصصی آشنایی با قانون مالیات مستقیم و غیر مستقیم از سوی اتاق بازرگانی بجنورد

File engine/modules/statnew.php not found.
  • 0
File engine/modules/statnew.php not found.


دوره تخصصی آشنایی با قانون مالیات مستقیم و غیر مستقیم پنج شنبه  27 اردیبهشت ماه برای تجار و بازرگانان و علاقمندان درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ، دوره تخصصی آشنایی با قانون مالیات مستقیم و غیر مستقیم از سوی واحد آموزش اتاق بازرگانی بجنورد پنج شنبه  27 اردیبهشت ماه راس ساعت 8 صبح  برگزار خواهد شد.

براساس این گزارش محورهای این دوره تخصصی  شامل مالیات علی الراس و موارد تشخیصی، نحوه تشخیص انواع مالیات بردرآمد و تهیه اظهارنامه مالیات عملکرد سالیانه ، مقررات تنظیم و تسلیم اظهارنامه مالیات ، عملکرد و ارزش افزوده می باشد.گزارش فصلی، ترازنامه و صورت سود و زیان ، مالیات علی الراس و موارد تشخیصی اختلافات مالیاتی (اعتراض به مالیات) و هیات های رسیدگی کننده و نحوه تنظیم لوایح مالیاتی از دیگر محورهای این دوره تخصصی است.

این گزارش حاکی از این است  دوره تخصصی آشنایی با قانون مالیات مستقیم و غیر مستقیم توسط  دکتر فرهاد فلاح نژاد از اساتید برجسته اتاق ایران،برگزار می شود.

دکتر فلاح نژاد  دارای سوابقی چون دکتری حسابداری،ارائه کننده بیش از دهها مقاله و طرح پژوهشی به مجلات داخلی و خارجی،سخنران بیش از دهها کنفرانس و همایش داخلی و خارجی وعضو باشگاه نخبگان دانشگاهی می باشد. لازم به ذکر است دوره آموزشی اعتبارات اسنادی (LC ) و مقررات حاکم برآن  در روز پنج شنبه 27 اردیبهشت ماه امسال راس ساعت 8 صبح  تا ساعت 13 به مدت 5 ساعت برای تجار و بازرگانان و علاقمندان درمحل  اتاق بازرگانی بجنورد برگزار خواهد شد.

همچنین در پایان این دوره آموزشی به تمامی شرکت کنندگان از سوی اتاق ایران گواهینامه معتبر اعطا خواهد شد.

 

ادامه مطلببرگزاری دوره آموزشی قوانین امور گمرکی و ترخیص کالا

File engine/modules/statnew.php not found.
  • 0
File engine/modules/statnew.php not found.

دوره آموزشی قوانین امور گمرکی و ترخیص کالا پنج شنبه  25 مرداد ماه درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ، دوره آموزشی قوانین امور گمرکی و ترخیص کالا در روز پنج شنبه   25 مرداد ماه باحضور علاقمندان، تجار و بازرگانان درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار خواهد شد.

محورهای این دوره آموزشی شامل تشریح اقدامات و وظایف صاحبان کالا قبل از مراجعه به گمرک ، معرفی تشریفات گمرکی، معرفی کنترل های گمرکی و معرفی نحوه رسیدگی به اختلافات گمرکی است.

براساس این گزارش دوره آموزشی قوانین امور گمرکی و ترخیص کالا توسط دکتر سعید دست مردی  از اساتید برجسته اتاق ایران، برگزار می شود.

ایشان دارای سوابقی ازجمله مدرس رسمی دورس تخصصی ، بازاریابی، گمرک و حمل و نقل آکادمی فیاتا، مدرس رسمی تخصصی گمرک،سازمان گمرک ایران، مترجم و مولف بیش از دهها کتاب تخصصی در زمینه گمرک و ترانزیت کالا می باشد.

براساس این گزارش دوره آموزشی در روز  پنج شنبه 25 مرداد ماه امسال راس ساعت 8:30  صبح درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار خواهد شد.

همچنین  در پایان این دوره آموزشی به تمامی شرکت کنندگان از سوی اتاق ایران گواهینامه معتبر اعطا خواهد شد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 39-05832728238 داخلی 15 تماس حاصل فرمایند.

ادامه مطلبعناوین دوره های آموزشی فصل بهار اتاق بازرگانی خراسان شمالی اعلام شد

File engine/modules/statnew.php not found.
  • 0
File engine/modules/statnew.php not found.

عناوین دوره های آموزشی  اتاق بازرگانی خراسان شمالی فصل بهار سال 97 اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی،

این دوره های آموزشی که با توجه به نیاز علاقمندان به مباحث بازرگانی و  بازرگانان و متقاضیان صدور کارت بازرگانی تدوین شده است

عناوین این دوره های آموزشی شامل گشایش اعتبارت LC و مقررات حاکم بر آن ،آشنایی با قانون مالیاتهای مستقیم و غیر مستقیم وآشنایی با قوانین و مقررات صادرات و واردات می باشد.

براساس این گزارش برای برگزاری این دوره ها از خبره ترین اساتید حاضر در ایران بهره گرفته شده است.

برای آشنایی با مبحث گشایش اعتبارات LC با دکتر اسماعیل محققی در تاریخ 97/02/19  همراه خواهیم بود .

نامبرده دارای سوابق متعددی از جمله مدرس دوره های روشهای کلاسیک و نوین پرداخت در تجارت بین الملل،همکاری با شرکت نفت پارس و مشاور و همکاری با بانکها است.

این گزارش حاکی است همچنین در دوره ی آشنایی با قانون مالیاتهای مستقیم و غیر مستقیم در خدمت دکتر فرهاد فلاح نژاد در تاریخ 1397/02/27 خواهیم بود.

ایشان دارای سوابقی چون دکتری حسابداری،ارائه کننده بیش از دهها مقاله و طرح پژوهشی به مجلات داخلی و خارجی،سخنران بیش از دهها کنفرانس و همایش داخلی و خارجی وعضو باشگاه نخبگان دانشگاهی می باشد.

 

دوره آشنایی با قوانین و مقررات صادرات و واردات نیز توسط جناب اقای دکتر مظفر ناصری در تاریخ 1397/03/31 برگزار خواهد شد و ایشان نیزدارای سوابق دکتری بازاریابی بین الملل، دارای 12 سال تجربه در اداره کل مقررات صادرات و واردات  در سازمان توسعه و تجارت ایران ،مدرس رسمی سازمان توسعه و تجارت ایران در حوزه مقررات صادرات و واردات ورئیس گروه کمیته ماده 1 است.

لازم به ذکر است تمامی علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و هماهنگی  لازم  با واحد آموزش خانم علی آبادی به شماره تلفن : 05832727238 داخلی 15 تماس حاصل نمایند.

 

ادامه مطلببرگزاری دوره آموزشی آشنایی با "سامانه دادور" در اتاق بازرگانی بجنورد

File engine/modules/statnew.php not found.
  • 0
File engine/modules/statnew.php not found.

دوره آموزشی آشنایی با "سامانه دادور" به منظور بهبود فضای کسب و کار باحضور دبیر اجرایی مرکزملی پایش محیط کسب و کار در روز چهارشنبه  5 اردیبهشت ماه درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی خراسان شمالی، باتوجه به استقرار سامانه دادور دراستان به منظور بهبود فضای کسب و کار دوره آموزشی مذکور فردا 5 اردیبهشت ماه درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار می شود.

براساس این گزارش سامانه داور با هدف اعلام شکایات و پیگیری کسانی که موفق به دریافت مجوز نمی شوند راه اندازی شده است.دراین دوره آموزشی تشریح نحوه شکل گیری مرکز ملی پایش محیط کسب و کار ، اهداف وظایف، تجربه سایر کشورها و سامانه های طراحی شده دراین مرکز پرداخته می شود.براساس این گزارش دراین دوره آموزشی فعالان اقتصادی و اعضای بخش خصوصی استان شرکت خواهند داشت.

همچنین آموزش مباحث این دوره آموزشی را جناب آقای فیروزه ای دبیراجرایی مرکز ملی پایش محیط کسب و کار کشور بر عهده دارند.بنا بر این گزارش  این دوره آموزشی درروز چهارشنبه 5  اردیبهشت ماه سال جاری از ساعت 12 تا 13:30 با همکاری استانداری خراسان شمالی  در محل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار می شود.

لازم به ذکر است در دوره آموزشی سامانه دادور رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی ،معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار، مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری سخنرانی خواهند داشت.

ادامه مطلب