برگزاری دوره آموزشی اصول و فنون بازاریابی در اتاق بازرگانی خراسان شمالی

 

دوره آموزشی اصول و فنون بازاریابی طی امروز و فردا در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان شمالی، دوره آموزشی اصول و فنون بازاریابی طی 29 و 30 آبان ماه در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار می شود.

بر اساس این گزارش این دوره آموزشی با حضور ارزشمند دکتر کامبیز طهرانی از اساتید برجسته دارنده دکتری تخصصی مدیریت بازاریابی، مدیر و مشاور بازاریابی و فروش در پروژه های صنعتی و سازمان ها و مدرس دوره های تخصصی و دانشگاه ها برگزار خواهد شد.

این گزارش حاکی است این دوره آموزشی از ساعت 14 الی 19 امروز 29 آبان ماه به درخواست مدیریت شعب بانک رفاه استان و فردا از ساعت 8 الی 13 ویژه تجار و بازرگانان و صاحبان مشاغل و بنگاه های تولیدی استان خواهد بود.گفتنی است در پایان این دوره آموزشی به شرکت کنندگان در این دوره آموزشی گواهینامه معتبر از سوی اتاق ایران اعطا می شود.

 

ادامه مطلبدوره های آتی اتاق بجنورد

 

 

27/7/1396 –ارتباط مؤثر و مهارتهای ارتباطی-دکتر محمد بلوریان

04/08/1396 – حقوق تأمین اجتماعی (بیمه اجباری تأمین اجتماعی)-دکتر نجارزاده

27/09/1396-آشنایی با اصول بازاریابی بین الملل با رویکرد صادرات در تشکل های  اقتصادی و بازرگانی-دکتر افتخاریان

28/09/1396-اصول و روشهای لابی گری-دکتر افتخاریان

ادامه مطلبدوره آموزشی تخصصی اصول و آداب تشریفات اداری ، دیپلماسی تجاری و فنون مذاکره

 

 

دوره آموزشی" اصول و وآداب تشریفات اداری،  دیپلماسی تجاری و فنون مذاکره"12 و 13 شهریورماه در محل استانداری خراسان شمالی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی خراسان شمالی، دوره آموزشی" اصول و وآداب تشریفات اداری،  دیپلماسی تجاری و فنون مذاکره"12 و 13 شهریورماه با حضور استاد برجسته و به نام در حوزه ی مدیریتی و بازاریابی ایران در محل استانداری خراسان شمالی برگزار می شود.

بر اساس این گزارش این دوره آموزشی در راستای ارتقاء سطح آگاهی علمی و آشنایی ویژه سرمایه گذاران، مدیران ارشد اقتصادی، تجار و بازرگانان، بنگاههای اقتصادی و صاحبان صنایع و مشاغل برگزار می شود.

بنا بر این گزارش تدریس مباحث این دوره آموزشی را " دکتر وحید نثائی "  از اساتید برجسته و به نام در حوزه  مدیریتی و بازاریابی ایران بر عهده دارد.

این دوره آموزشی ساعت 8 صبح 4 شنبه 12 مهرماه 1396 ویژه مدیران روابط عمومی،کارشناسان ، و علاقمندان و 5  شنبه 13 مهرماه 1396 ویژه مدیران کل، معاونین و روسای ادارات در محل سالن اجتماعات استانداری خراسان شمالی برگزار می شود.

لازم به ذکر است این دوره آموزشی از دوره های مصوب سازمان مدیریت و برنامه ریزی  است و بعد از برگزاری سمینار گواهینامه معتبر صادر و تقدیم حضور افراد میگردد.

 

 

ادامه مطلباطلاعیه زمان و مکان برگزاری دوره جامع اموزش داوری (مقدماتی)

 

دوره جامع اموزش داوری مقدماتی روز 5 شنبه 2 شهریورماه از ساعت8-13 برگزار می گردد

مکان برگزاری:کمربندی مدرس-چهارراه  شهدای دانش آموز-سازمان برنامه و بودجه-سالن جلسات

لینک دسترسی به مکان اجرای دوره :

https://goo.gl/maps/XgkYo1pbdhp

 

ادامه مطلببرگزاری دوره آموزشی بازاریابی تخصصی صادرات در اتاق بازرگانی خراسان شمالی

 


دوره آموزشی بازاریابی تخصصی صادرات فردا در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان شمالی، دوره آموزشی بازاریابی تخصصی صادرات با عنوان (شما هم می توانید صادرات کنید) فردا 29 مرداد ماه در محل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار می شود.
بر اساس این گزارش در این دوره آموزشی بیش از 70 نفر از تجار و بازرگانان و صاحبان مشاغل شرکت خواهند داشت. این گزارش حاکی است آموزش مباحث این دوره آموزشی را استاد میلاد پور رجب و مجید حمزه ای از اساتید برجسته تهران بر عهده دارند. بنا بر این گزارش این دوره آموزشی از ساعت 9 تا 11 صبح با همکاری شرکت شهرک های صنعتی در محل اتاق بجنورد برگزار می شود.

ادامه مطلب25 مرداد ماه؛ برگزاری دوره آموزشی" ارتقاء بهره وری کارکنان "در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی

 

برگزاری دوره آموزشی" ارتقاء بهره وری کارکنان "25 مرداد ماه در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان شمالی، دوره آموزشی" ارتقاء بهره وری کارکنان "  25 مرداد ماه در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار می شود.

بر اساس این گزارش این دوره با حضور استاد "سرکار خانم مریم حنطوش زاده " از اساتید برجسته اتاق ایران خواهد بود.

این گزارش حاکی است برگزاری این دوره آموزشی با توجه به تفاهم نامه آموزشی فی مابین اتاق بازرگانی ،صنایع،معادن و کشاورزی خراسان شمالی با استانداری خراسان شمالی و درخواست برگزاری دوره های آموزشی مورد درخواست کارکنان است.بنا بر این گزارش ارتقاء سطح آگاهی علمی و آشنایی تجار و بازرگانان، بنگاههای اقتصادی، صاحبان صنایع و مشاغل از مهمترین اهداف برگزاری این دوره آموزشی است.

زمان برگزاری این دوره ساعت 00 : 8  صبح 4 شنبه مورخ   25 /05/1396  در محل اتاق بجنورد خواهد بود. گفتنی است بعد از برگزاری این سمینار، گواهینامه معتبر صادر و تقدیم حضور افراد شرکت کننده می شود.

ادامه مطلبشنبه 14 مرداد: برگزاری "سمینار آموزشی آشنایی با روش های تامین مالی پروژه های سرمایه گذاری"

 

شنبه 14 مرداد؛

برگزاری "سمینار آموزشی  آشنایی با روش های تامین مالی پروژه های سرمایه گذاری" از سوی اتاق بازرگانی خراسان شمالی

" سمینار آموزشی  آشنایی با روش های تامین مالی پروژه های سرمایه گذاری  " شنبه 14 مرداد ماه از سوی اتاق بازرگانی خراسان شمالی  در محل سالن جلسات استانداری  برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان شمالی، " سمینار آموزشی  آشنایی با روش های تامین مالی پروژه های سرمایه گذاری  "   ساعت 8 صبح شنبه 14 مرداد ماه امسال  توسط اتاق بازرگانی بجنورد در محل سالن جلسات استانداری خراسان شمالی  باحضور علاقمندان برگزار خواهد شد.

از جمله اهداف  برگزاری این سمینار آموزشی   ارتقاء سطح آگاهی علمی و آشنایی تجار و بازرگانان، بنگاههای اقتصادی، صاحبان صنایع و مشاغل و...است.

این گزارش حاکی است آموزش مباحث این دوره  با حضور استاد "دکتر  پیمان مولوی " از اساتید برجسته اتاق ایران خواهد بود که ایشان دارای تخصص دکترای مدیریت اجرایی از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و موسسه آموزش عالی آزاد نگاره ، کارشناس ارشد حسابداری و اقتصاد مالی از دانشگاه اسکس انگلستان ، مدرس و سخنران بین المللی د رحوزه های تامین مالی بین المللی و جذب سرمایه گذاری می باشد.

براساس این گزارش همچنین  در پایان این دوره گواهینامه آموزشی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بجنورد که مورد تایید سازمان برنامه و بودجه است به شرکت کنندگان  ارائه می شود.

لازم به ذکر است حضور دراین سمینار برای علاقمندان به صورت رایگان می باشد و علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با اتاق بازرگانی خراسان شمالی / بجنورد با شماره 05832728242/ موبایل 09157969963 تماس حاصل فرمایند.

 

 

ادامه مطلببرگزاری دوره آموزشی "مدیریت فروش در شرایط بحران" در اتاق بازرگانی خراسان شمالی

 


دوره آموزشی "مدیریت فروش در شرایط بحران" فردا 15 تیر ماه در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان شمالی، این دوره آموزشی  "مدیریت فروش در شرایط بحران"  ساعت 8 صبح فردا 15 تیر ماه در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بجنورد برگزار می شود.
بر اساس این گزارش هدف از برگزاری این دوره آموزشی در راستای ارتقاء سطح آگاهی علمی و آشنایی تجار و بازرگانان، بنگاههای اقتصادی، صاحبان صنایع و مشاغل است.آموزش مباحث این دوره  با حضور استاد "دکتر  وحید نثایی " از اساتید برجسته اتاق ایران خواهد بود.
لازم به ذکر است در پایان این دوره گواهینامه آموزشی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بجنورد که مورد تایید سازمان برنامه و بودجه است به شرکت کنندگان  ارائه می شود.

ادامه مطلببرگزاری دوره آموزشی قانون مالیات های مستقیم در اتاق بازرگانی خراسان شمالی

 

دوره آموزشی قانون مالیات های مستقیم در 31 اردیبهشت ماه امسال درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی خراسان شمالی،دوره آموزشی آشنایی با قانون مالیات های مستقیم 31 اردیبهشت ماه امسال در محل اتاق بازرگانی بجنورد با هدف  ارتقای سطح آگاهی علمی و آشنایی تجار و بازرگانان، بنگاه های اقتصادی و صاحبان صنایع و مشاغل  برگزار می شود.

بر اساس این گزارش در این دوره اموزشی به موضوع آشنایی با قوانین و مقرارت مالیات های مستقیم و اهمیت آن برای علاقمندان به ویژه تجار وبازرگانان استان پرداخته می شود.این گزارش حاکی است این دوره آموزشی به مدت یک روز توسط جناب آقای دکتر "رامین خسروی" از اساتید برجسته اتاق ایران آموزش داده می شود.گفتنی است زمان برگزاری این دوره آموزشی ساعت 8 صبح 31 اردیبهشت ماه امسال در محل اتاق بجنورد است.

 

 

 

 

ادامه مطلبدوره آموزشی" بسته بندی صادراتی" در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی

 

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان شمالی، دوره آموزشی" بسته بندی صادراتی" فردا 11 اسفند ماه در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار می شود.

بر اساس این گزارش این دوره در راستای ارتقاء سطح آگاهی علمی و آشنایی تجار و بازرگانان، بنگاههای اقتصادی، صاحبان صنایع و مشاغل در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بجنورد، برگزار می شود.

بنا بر این گزارش " دکتر مازیار قاسم زاده " از اساتید برجسته اتاق ایران آموزش مباحث این دوره آموزشی را بر عهده دارند. این گزارش حاکی است دوره آموزشی" بسته بندی صادراتی" ساعت 8 صبح روز 4 شنبه  مورخ 11 اسفند  1395 در محل اتاق بجنورد آغاز می شود.گفتنی است بعد از برگزاری این سمینار، گواهینامه معتبر صادر و تقدیم حضور افراد شرکت کننده میگردد.

ادامه مطلب