برگزاری دوره آموزشی مدیریت تبلیغات و بسته بندی صادرات درمحل اتاق بازرگانی بجنورد

File engine/modules/statnew.php not found.
File engine/modules/statnew.php not found.

دوره آموزشی مدیریت تبلیغات و بسته بندی صادرات  از سوی اتاق بازرگانی خراسان شمالی باحضور تجار و بازرگانان  و علاقمندان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ، دوره آموزشی مدیریت تبلیغات و بسته بندی صادرات  باحضور تجار و بازرگانان  و علاقمندان در روز پنج شنبه 22 شهریورماه درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار شد.

 این دوره آموزشی به منظور ارتقای سطح آگاهی علمی و آشنایی سرمایه گذاران ، مدیران ارشد اقتصادی ، تجار و بازرگانان ، بنگاههای اقتصادی و صاحبان صنایع و مشاغل  برگزار شد.

براساس این گزارش  تعریف و مفهوم تبلیغات و بسته بندی، جایگاه کلیدی رنگ ها، شکل معماری و تاثیر آن در صنعت تبلیغات و بسته بندی، برنامه ریزی ، اثر بخشی و هدف گذاری در تبلیغات و بسته بندی، مراحل و ویژگی های یک شعار تبلیغاتی خوب و اصول و طراحی لوگو ، آرم و نشانه ازجمله سرفصل های این دوره آموزشی بود.

  دوره آموزشی مدیریت تبلیغات و بسته بندی صادرات توسط دکتر مازیار قاسم زاده سنگرودی  از اساتید برجسته اتاق ایران برگزار شد که دراین دوره بیش از 60 نفر از علاقمندان شرکت کردند.

گفتنی است در پایان این دوره آموزشی به تمامی شرکت کنندگان از سوی اتاق ایران گواهینامه معتبر اعطا خواهد شد.

 

ادامه مطلببرگزاری دوره آموزشی نقش کارآفرینی وتفکر خلاق درکسب وکار از سوی اتاق بازرگانی بجنورد

File engine/modules/statnew.php not found.
  • 0
File engine/modules/statnew.php not found.

دوره آموزشی نقش کارآفرینی  وتفکر خلاق درکسب وکار در روز چهارشنبه  17 مرداد ماه درمحل اتاق بازرگانی بجنورد باحضور بیش از 70 نفر از علاقمندان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ، دوره آموزش نقش کارآفرینی  وتفکر خلاق درکسب وکاردر روز چهارشنبه 17 مرداد ماه باحضور علاقمندان، تجار و بازرگانان درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار شد.

این گزارش حاکی از این است دراین دوره آموزشی بیش از 70 نفر ازعلاقمندان شرکت کردند و در رابطه با مباحث تاریخچه و اهمیت کارآفرینی، انگیره ها و موانع کارآفرینان برای شروع کسب و کار، خلاقیت و نوآوری در کسب و کار ، ویژگی کسب و کار های خلاق  و... پرداخته شد.این دوره آموزشی با توسط دکتر شهرام بیات از اساتید برجسته اتاق ایران، برگزار شد. همچنین  در پایان این دوره آموزشی به تمامی شرکت کنندگان از سوی اتاق ایران گواهینامه معتبر اعطا می شود.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 39-05832728238 داخلی 15 خانم علی آبادی تماس حاصل فرمایند

ادامه مطلببرگزاری دوره آموزشی نقش کارآفرینی وتفکر خلاق درکسب وکار از سوی اتاق بازرگانی بجنورد

File engine/modules/statnew.php not found.
  • 0
File engine/modules/statnew.php not found.
برگزاری دوره آموزشی نقش کارآفرینی  وتفکر خلاق درکسب وکار از سوی اتاق بازرگانی بجنورد


دوره آموزشی نقش کارآفرینی وتفکر خلاق درکسب وکار در روز چهارشنبه 17 مرداد ماه درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ، دوره آموزش نقش کارآفرینی وتفکر خلاق درکسب وکاردر روز چهارشنبه 17 مرداد ماه باحضور علاقمندان، تجار و بازرگانان درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار خواهد شد.محورهای این دوره آموزشی شامل تاریخچه و اهمیت کارآفرینی، انگیره ها و موانع کارآفرینان برای شروع کسب و کار، خلاقیت و نوآوری در کسب و کار ، ویژگی کسب و کار های خلاق و... اشست.
براساس این گزارش دوره آموزش نقش کارآفرینی وتفکر خلاق درکسب وکار توسط دکتر شهرام بیات از اساتید برجسته اتاق ایران، برگزار می شود.ایشان دارای سوابقی ازجمله مدرس دوره های تخصصی کیفیتی، مدیریتی و صنایع در شرکت ها و سازمان مدیریت صنعتی و مراکز آموزش بازرگانی، عضو انجمن مهندسین متالوژی ایران، دارای گواهی ثبت اختراع آلیاژ، مهندسی مجدد فرآیندها و انجام اقدامات اصلاحی لازم وعضو جامعه ریختگران ایران و... می باشد.
این گزارش حاکی از این است این دوره آموزشی در روز چهارشنبه 17 مرداد ماه امسال راس ساعت 8:30 صبح درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار خواهد شد. همچنین در پایان این دوره آموزشی به تمامی شرکت کنندگان از سوی اتاق ایران گواهینامه معتبر اعطا خواهد شد.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 39-05832728238 داخلی 15 خانم علی آبادی تماس حاصل فرمایند.

ادامه مطلبدوره تخصصی مدیریت ارتباط با مشتری توسط واحد آموزش اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار شد

File engine/modules/statnew.php not found.
  • 0
File engine/modules/statnew.php not found.

دوره تخصصی مدیریت ارتباط با مشتری  چهارشنبه 27 تیرماه سال جاری باحضور تجار و بازرگان و علاقمندان درمحل  اتاق بازرگانی بجنورد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ، دوره تخصصی مدیریت ارتباط با مشتری چهارشنبه  27 تیرماه برای تجار و بازرگانان و علاقمندان راس ساعت 9 صبح درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار خواهد شد.

این گزارش حاکی است ، این دوره آموزشی توسط دکتر علیرضا یوسفی از اساتید برجسته اتاق ایران ، دکتری DBA از دانشگاه بین الملی مالزی و دکتری مدیریت راهبردی  برگزار شد.سرفصل های این دوره آموزشی شامل مدیریت دادوستد، اهداف و منافع Crm ، گام های مدیریت ارتباط با مشتری و نقش کارکنان در مدیریت ارتباط با مشتری بود.

همچنین در پایان این دوره آموزشی گواهینامه معتبر به تمامی شرکت کنندگان از سوی اتاق ایران اعطا شد.

ادامه مطلبدوره تخصصی آشنایی با قوانین مقررات صادرات و واردات توسط اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار شد

File engine/modules/statnew.php not found.
  • 0
File engine/modules/statnew.php not found.

دوره تخصصی آشنایی با قوانین مقررات صادرات و واردات پنج شنبه  7 تیرماه سال جاری درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ، دوره تخصصی آشنایی با قوانین و مقررات صادرات و واردات پنج شنبه  7 تیرماه برای تجار و بازرگانان و علاقمندان راس ساعت 8:30 صبح درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار شد.

براساس این گزارش ، این دوره تخصصی  با رویکرد تدوین استراتژی های صادراتی و وارداتی برای علاقمندان، تجار و بازرگانان برگزار شد.دوره تخصصی آشنایی با قانون مالیات مستقیم و غیر مستقیم توسط  دکترمظفر ناصری از اساتید برجسته اتاق ایران و مدرس رسمی سازمان توسعه و تجارت ایران درحوزه مقررات صادرات و واردات برگزار شد.

لازم به ذکر است در پایان این دوره آموزشی گواهینامه معتبر به تمامی شرکت کنندگان از سوی اتاق ایران اعطا خواهد شد.

ادامه مطلبدوره تخصصی راهکارهای افزایش فروش در شرایط رکود از سوی اتاق بازرگانی بجنورد

File engine/modules/statnew.php not found.
  • 0
File engine/modules/statnew.php not found.

دوره تخصصی راهکارهای افزایش فروش در شرایط   رکود 29 خرداد امسال درمحل اتاق بازرگانی بجنورد با حضور شرکت کنندگان و علاقمندان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ، "دوره تخصصی راهکارهای افزایش فروش در شرایط رکود" در روز سه شنبه  29 خرداد امسال از سوی واحد آموزش درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار شد.

این دوره آموزشی با حضور ارزشمند جناب آقای دکتر محمد رضا انصاری از اساتید برجسته و به نام اتاق ایران ( دکتری حرفه ای مدیریت کسب و کار )برگزار شد. تغییرات بارز در شرایط رکود، تحلیل رفتار مشتری و مدیریت احساسات وی در شرایط رکود و روانشناسی و توسعه فروش در شرایط رکود و ... ازجمله محورهای این دوره آموزشی بود.

گفتنی است این دوره آموزشی از سال 8 صبح تا 13:30 روز سه شنبه 28 خردادماه  برگزار شد و به تمامی شرکت کنندگان از سوی اتاق ایران گواهینامه معتبر اعطا خواهد شد.

ادامه مطلبدوره آموزشی تحت عنوان دوره آموزشی اعتبارات اسنادی LC و مقررات حاکم برآن

File engine/modules/statnew.php not found.
  • 0
File engine/modules/statnew.php not found.

اولین دوره آموزشی اتاق بازرگانی بجنورد در سال جاری تحت عنوان اعتبارات اسنادی (LC) و مقررات حاکم برآن 19 اردیبهشت ماه امسال باحضور تجار، بازرگانان و علاقمندان درمحل  اتاق بازرگانی بجنورد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ، این دوره آموزشی با حضور بیش از 80 نفر از بازرگانان ، تجار و علاقمندان به مدت 8 ساعت توسط دکتر اسماعیل محققی از اساتید برجسته اتاق ایران  درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار شد.

براساس این گزارش ریسک های موجود در تجارت بین المللی ، روش های پرداخت درتجارت بین الملل ، اعتبارات اسنادی، طرفین درگیر در اعتبارات اسنادی، اینکوترمز 2010 و فرایند اعتبار از قرارداد تا رفع تعهد گمرکی از جمله محورهای آموزشی این دوره بود. همچنین در پایان دوره آموزشی به تمامی شرکت کنندگان از سوی اتاق ایران گواهینامه معتبر اعطا  شد.

 

ادامه مطلبدوره تخصصی آشنایی با قانون مالیات مستقیم و غیر مسقتیم

File engine/modules/statnew.php not found.
  • 0
File engine/modules/statnew.php not found.

دوره تخصصی آشنایی با قانون مالیات مستقیم و غیر مستقیم پنج شنبه  27 اردیبهشت ماه برای تجار و بازرگانان و علاقمندان از سوی واحد آموزش اتاق بازرگانی بجنورد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ، این دوره آموزشی از سوی واحد آموزش اتاق بازرگانی بجنورد پنج شنبه  27 اردیبهشت ماه به مدت 5 ساعت با حضور بیش از 80 نفر از علاقمندان،تجار وبازرگانان برگزار خواهد شد.

براساس این گزارش مالیات علی الراس و موارد تشخیصی، نحوه تشخیص انواع مالیات بردرآمد و تهیه اظهارنامه مالیات عملکرد سالیانه ، مقررات تنظیم و تسلیم اظهارنامه مالیات ، عملکرد و ارزش افزوده ،گزارش فصلی، ترازنامه و صورت سود و زیان ، مالیات علی الراس و موارد تشخیصی اختلافات مالیاتی (اعتراض به مالیات) و هیات های رسیدگی کننده و نحوه تنظیم لوایح مالیاتی از جمله محورهای این دوره تخصصی بود. همچنین این دوره آموزشی  توسط دکتر فرهاد فلاح نژاد از اساتید برجسته اتاق ایران،برگزار شد ودر پایان  دوره آموزشی به تمامی شرکت کنندگان از سوی اتاق ایران گواهینامه معتبر اعطا شد.

 

ادامه مطلبراه اندازی سامانه دادورباعث  معرفی ظرفیت ها ی سرمایه گذاری فضای کسب و کار استان به سراسر کشور می شود

File engine/modules/statnew.php not found.
  • 0
File engine/modules/statnew.php not found.


به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ، محمد صمدی در حاشیه  همایش آموزشی سامانه دادور به نقش و اهمیت این سامانه در فضای کسب و کار کشور اشاره کرد و گفت:  با را ه اندازی این سامانه می توانیم  ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در فضای کسب‌وکار استان را به  سراسر کشور معرفی کنیم.

وی از اهداف سامانه داد ور را تسهیل در صدور مجوزهای کسب و کار و حذف مقررات زائد  با رعایت سه عامل مهم ازجمله کاهش زمان، هزینه و مراحل صدور عنوان کرد.

وی افزود: برهمین اساس  این سامانه به منظور اعلام شکایات و پیگیری کسانی که موفق به دریافت مجوز نمی شوند در استان راه اندازی شده است.

صمدی  برقرار ارتباط بیشتر سرمایه گذاران بخش خصوصی و تولید کنندگان را ازدیگر اهداف این سامانه ذکر کرد وافزود: افزایش  رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال را از مزایای مهم راه اندازی سامانه دادور دراستان است.

رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی  از جمله مزایای این سامانه را ایجاد هماهنگی بین دستگاه های اجرایی برای صدور یک مجوز، پایش عملکرد و پاسخگویی دستگاه های اجرایی، تولید گزارش های ادواری، شفاف سازی اطلاعات مرتبط با مجوزها قوانین و مقررات مرتبط با آن و... عنوان کرد.وی مشارکت بخش خصوصی در راه اندازی و کارایی این سامانه ضروری دانست و افزود: چراکه شاخص های بهبود کسب و  کار در ترغیب بخش خصوصی موثر بوده و با ساماندهی این شاخص ها سرمایه گذاران به حضور در فعالیت اقتصادی تشویق می شوند .

دبیراجرایی مرکز ملی پایش محیط کسب و کار کشور شناسایی و بهینه سازی صدور مجوزها و خدمات دستگاه های اجرایی کشور  را ازجمله موضوعات اصلی راه اندازی سامانه دادور ذکر کرد.فیروزه ای افزود: درحال حاضر سامانه دادور یا صدور مجوزهای کسب و کار در 17 استان کشور راه اندازی شده است و استان خراسان شمالی هجدمین استان است که این سامانه در آن درحال  راه اندازی است.وی افزود: درحال حاضر هزار و 570 عنوان مجوز درکشور مصوب شده است.وی با بیان این که حدود 99 درصد مجوز ها درکشور دارای قانون و مقررات هستند، گفت: از این میزان حدود 500 عنوان مجوز نیز قابلیت حذف و ادغام را دارند.

فیروزه ای متذکر شد: جالب است که هر چه قدر به سمت کسب و کار کوچک می رویم تعداد استعلام ها نیزافزایش می یابد.وی با بیان این که 45 درصد استعلام ها درکشور در دست دولت نیست، اظهار داشت: 70 درصد استعلام ها در کشور در دست 5 دستگاه ازجمله نیروی انتظامی، قوه قضائیه، وزارت امور اقتصادی ، وزارت کشور و وزارت بهداشت و درمان است.

مجید پورعیسی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان شمالی نیز دراین همایش برضرورت شناخت بیشتر مردم ، تولید کنندگان و فعالان بخش خصوصی از اهمیت برقرار ی سامانه دادور تاکید کرد وگفت: دراین خصوص رسانه ها و صداوسیما برای باور سازی و اعتماد بیشتر مردم از این سامانه می تواند نقش موثر داشته باشد.وی خطاب به مدیران دستگا های اجرایی استان گفت: تمام دستگاها کمک کنند تا زنجیره فرایند سرمایه گذاری و تولید دراستان تکمیل و رونق یابد.

ادامه مطلبليست دوره هاي آموزشي برگزار شده

File engine/modules/statnew.php not found.
  • 0
File engine/modules/statnew.php not found.

 

1- مديريت بازاريابي

2- کارگاه آموزشي حمل ونقل بين المللي و ترانزيت کالا

3- کارگاه آموزشي ماليات بر ارزش افزوده

4- کارگاه آموزشي حقوق قراردادهاي بين المللي و بازرگاني

5- کارگاه آموزشي آموزش تخصصي گمرکي کارگاه آموزشي و ترخيص کالا

6- کارگاه آموزشي حقوق و تجارت

7- کارگاه آموزشي حضور در کارگاه آموزشي نمايشگاههاي بين المللي

8- کارگاه آموزشي بسته بندي کالاهاي صادراتي

9- کارگاه آموزشي صادرات گام به گام

10- کارگاه آموزشي آشنايي با سازمانهاي بين المللي و اقتصادي

11- کارگاه آموزشي قوانين و مقررات صادرات و واردات کالا و خدمات

12- کارگاه آموزشي مديريت خريد و سفارشات خارجي

13- کارگاه آموزشي حمل و نقل و ترانزيت کالا و مسئوليتها و مصونيتها

14- کارگاه آموزشي گزارشهاي تحليلي بازار

15- کارگاه آموزشي تأمين مالي صادرات

16- کارگاه آموزشي حقوق قراردادهاي بين المللي

17- دوره آموزشي اکسل (EXCEL)

18- کارگاه آموزشي اکسز(ACCESS)

19- کارگاه آموزشي حسابداري مالي (1)

20- کارگاه آموزشي حسابداري مالي (2)

21- همايش سازمان جهاني تجارت WTO

22-همایش آموزشی استانی جایگاه برند(Brand) در صادرات

23-کارگاه آموزشی تبلیغات تجاری و روشهای ارزیابی اثر بخشی آن

24- همایش آموزشی استانی اصل 44 قانون اساسی

25- همایش آموزشی آشنایی با نظام هماهنگ کد گذاری کالاها

26- همایش آموزشی تجارت الکترونیک

27- کارگاه آموزشی اصول و نحوه عملی تنظیم قراردادهای بازرگانی داخلی و قراردادهای بین المللی بازرگانی خارجی

28-کارگاه آموزشی آشنایی با اصطلاحات ،واژها و اسناد بازرگانی بین المللی

29-کارگاه آموزشی مدیریت کاربرد جهانی نمایشگاهها

30-کارگاه آموزشی اخلاق در تجارت

31- کارگاه آموزشی اصول تنظیم قراردادهای بین المللی بازرگانی

32-بازاریابی بین المللی با گرایش تبلیغات تجاری

33-کارگاه آموزشی نحوه اجرا و مشارکت در نمایشگاههای بین المللی در داخل و خارج

34- مدیریت خرید سفارشات خارجی، قراردادهای تهاتری و اینکوترمز

35-مقررات صادرات و واردات

36-قوانین و مقررات گمرک و ترخیص کالا

37- بازاریابی بین الملل و ایجاد کنسرسیوم های صادراتی خوشه ی آبنبات و کشاورزی

38- مدیریت فروش

 

 

ادامه مطلب