برگزاری آزمون استاندارد ایزو  و روش های سازمانی وسیستمی در اتاق بازرگانی خراسان شمالی

 

آزمون تشریح الزامات استاندارد ایزو 2015-9001 و روش های سازمانی وسیستمی با حضور کارکنان اتاق بازرگانی خراسان شمالی / بجنورد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع،معادن و کشاورزی خراسان شمالی، پیرو هماهنگی نماینده مدیریت اتاق بازرگانی بجنورد و مشاور آزمون ،  آزمون تشریح الزامات استاندارد ایزو 2015-9001 و روش های سازمانی وسیستمی 30 بهمن امسال  با حضور کارکنان اتاق بازرگانی بجنورد برگزار شد.

محمد صمدی ، رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی نیز با قدردانی از مشاورین اجرای  الزامات استاندارد ایزو 2015-9001 و اجرای طرح ممیزی در بین اتاق های بازرگانی استان ها ، این طرح را در ارستای ارتقاء سطح عملکرد فعالیت کارکنان اتاق در بهبود فرایند فعالیت اتاق های بازرگانی بسیار موثر  و تاثیرگذار دانست.این گزارش حاکی است آشنایی و تسلط کارکنان اتاق های بازرگانی بر الزامات استاندارد ایزو 2015-9001 و فرایند های روش های اجرایی و سیستمی منشور اتاق از جمله اهداف اصلی این آزمون می باشد.

براساس این گزارش اجرای طرح ایزو از ابتدای شهریورماه امسال آغاز و تا پایان اسفند 96 ادامه دارد و  تاکنون این طرح در 10 استان ازجمله اتاق بازرگانی گرگان، بیرجند، یزد، قم ، بندرعباس ، زاهدان ، بجنورد و رشت توسط یکی از مشاورین این طرح  اجرا شده است.

بنابراین گزارش  از بین 10 اتاق بازرگانی، اتاق بازرگانی خراسان شمالی اولین استانی است که  آزمون تشریح الزامات استاندارد ایزو 2015-9001 و روش های سازمانی و سیستمی برگزار شد.در این آزمون کارکنان درصورت کسب حد نصاب نمره قبولی موفق به اخذ گواهینامه از سوی شرکت مشاور(برهان جویان) خواهند شد.همچنین افرادی که در آزمون حدنصاب نمره قبولی را کسب نکنند فقط گواهی شرکت در دوره را اخذ خواهند کرد.بنابراین گزارش براساس برنامه ریزی انجام شده آزمون  اجرای ممیزی نیز نیمه اول اسفند 96 در اتاق بجنورد برگزارمی شود.

قابل ذکر است اجرای ممیزی صدور گواهینامه نیز توسط موسسه گواهی دهنده(( MTC اجرا خواهد شد .

ادامه مطلبدوره آموزشی اصول و فنون مذاکره در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار شد

 

آخرین دوره آموزشی اتاق بازرگانی خراسان شمالی با عنوان اصول و فنون مذاکره  امروز 15 بهمن در محل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان شمالی، در راستای ارتقاء سطح آگاهی علمی و آشنایی سرمایه گذاران، مدیران ارشد اقتصادی، تجار و بازرگانان، بنگاههای اقتصادی و صاحبان صنایع و مشاغل و دیگر علاقمندان آخرین  دوره آموزشی اتاق بازرگانی خراسان شمالی  تحت عنوان اصول و فنون مذاکره   در 15 بهمن ماه امسال برگزار شد.

 این گزارش حاکی است در این دوره آموزشی بیش از 100 نفر از جامعه هدف و علاقمندان  شرکت کردند و در رابطه با محورهای پیرامون بررسی نظریه ها و تئوری های مذاکره، چرخه حیات مذاکره ، بررسی الگوهای رفتاری مذاکره کنندگان در انواع مذاکرات تجاری اداری، بین المللی و شخصی ، استراتژی های موفقیت در مذاکره و مهارت های ارتباطی، جنگ های روانی، ترفندها و دام های مذاکره واستراتژی های خروج از بن بست ارائه شد.

همچنین این دوره آموزشی باحضور  استاد دکتر وحید نثائی از اساتید برجسته اتاق ایران  برگزار شد.

قابل ذکر است به شرکت کنندگان در این دوره آموزشی گواهینامه معتبر از سوی اتاق ایران اعطا خواهد شد.

ادامه مطلبدوره آموزشی" سیستم مدیریت کیفیت" برای کارکنان اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار شد

 

دوره آموزشی " سیستم مدیریت کیفیت"برای کارکنان اتاق بازرگانی خراسان شمالی / بجنورد به منظور دریافت گواهینامه ISO9001 برگزار شد.به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی، دوره آموزشی اخذ گواهینامه  ISO9001 (سیستم مدیریت کیفیت) برای کارکنان اتاق بازرگانی خراسان شمالی / بجنورد به مدت یک روز برگزار شد.
این گزارش حاکی است این دوره آموزشی در راستای بهبود عملکرد فرآیندها و افزایش میزان رضایت مندی مراجعه کنندگان و به کار گیری آخرین استانداردها و دانش فنی و مدیریتی به روز ، بهبود مستمر و اثر بخشی سیستم های مدیریتی و کاهش ریسک ها و استفاده بهینه از فرصت  برای کارکنان اتاق بازرگانی بجنورد برگزار شد.همچنین ارتقا سطح علمی منابع انسانی در راستای افزایش اثربخشی و بهبود کیفیت ارائه خدمات از دیگر اهداف برگزاری این دوره آموزشی اعلام شد.
براساس این گزارش این دوره اموزشی با حضور محمد آقا شاهی مدیر پروژه درمحل اتاق بجنورد برگزار شد.گفتنی است با اجرای درست فرایندهای این دوره آموزشی  گواهینامه ISO9001 (سیستم مدیریت کیفیت) برای کارکنان اتاق بازرگانی صادر خواهد شد.

ادامه مطلبدوره آموزشی " توسعه و افزایش عضویت درتشکل ها برگزار شد

 

دوره آموزشی " توسعه و افزایش عضویت درتشکل ها در محل اتاق بازرگانی بجنورد با حضور بیش از 80 نفر از تشکل ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی، این دوره آموزشی به منظور آشنایی بیشتر تشکل ها با فرایند توسعه و نحوه جذب بیشتر اعضا در تشکل ها درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار شد.این گزارش حاکی است در دوره آموزشی توسعه و افزایش عضویت در تشکل ها بیش از 80 نفر از تشکل ها حضور داشتند.
این دوره آموزشی با حضور دکتر علیرضا یوسفی از اساتید برجسته و به نام اتاق ایران، دکترای DBA (طرح تجاری) از دانشگاه بین المللی مالزی و دکتری مدیریت راهبردی برگزار شد.
قابل ذکر است در پایان این دوره آموزشی به تمامی شرکت کنندگان گواهینامه معتبر از سوی اتاق ایران اعطا خواهد شد.

ادامه مطلبدوره آموزشی "آشنایی با سامانه تدارکات الکترونیک دولت " در اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار شد

 

دوره آموزشی " آشنایی با سامانه تدارکات الکترونیک دولت  " اول بهمن ماه  در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی / بجنورد باحضور بیش از 80 نفر  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی، دوره آموزشی " آشنایی با سامانه تدارکات الکترونیک دولت " در راستای شفاف سازی، کاهش هزینه‏ های اضافی،  افزایش کارایی دستگاههای اجرایی و ا مکان اعمال نظام‌مند سیاست های اقتصادی دولت درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار شد.

 این  دوره  آموزشی حضور جناب آقای مهندس شروین حوائجی  مدیر امور استانهای سامانه ستاد کشور برای نمایندگان بخش خصوصی و دستگاه های اجرایی استان برگزار شد.

ادامه مطلبدوره آموزشی "مدیریت کیفیت و بهره وری " در اتاق بازرگانی خراسان شمالی شد

 

دوره آموزشی "مدیریت کیفیت و بهره وری " با حضور بیش از 90 نفر  در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی، دوره آموزشی "مدیریت کیفیت و بهره وری " با حضور بیش از 90 نفر از  تجار و بازرگانان و صاحبان مشاغل و صنایع و بنگاه های اقتصادی و  علاقمندان به مدت 8 ساعت طی یک روز   در محل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار شد.

این دوره  با حضور دکتر جواد الهی نسب از اساتید برجسته و به نام اتاق ایران برگزار شد و مباحث مربوط به مدیریت کیفیت و بهره وری با رویکرد آشنایی با استانداردهای بین المللی ایزو، مدیریت آموزش ایزو 10015، مدیریت پروژه  ایزو 21500،مدیریت منابع انسانی ایزو 10018، مدیریت بحران  ایزو 31000، مدیریت دارایی، ایزو 55000 به شرکت کنندگان آموزش داده شد.

قابل ذکر است در پایان این دوره آموزشی به شرکت کنندگان در این دوره آموزشی گواهینامه معتبر از سوی اتاق ایران اعطا خواهد شد.

ادامه مطلببرگزاری دوره آموزشی اصول و فنون بازاریابی با شرکت بیش از 170 نفر

 

دوره آموزشی اصول و فنون بازاریابی با شرکت بیش از 170 نفر در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان شمالی، دوره آموزشی اصول و فنون بازاریابی طی 29 و 30 آبان ماه در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار شد.

بر اساس این گزارش این دوره آموزشی با حضور ارزشمند دکتر کامبیز طهرانی از اساتید برجسته دارنده دکتری تخصصی مدیریت بازاریابی، مدیر و مشاور بازاریابی و فروش در پروژه های صنعتی و سازمان ها و مدرس دوره های تخصصی و دانشگاه ها برگزار شد.

این گزارش حاکی است این دوره آموزشی روز گذشته به درخواست مدیریت شعب بانک رفاه استان با شرکت بیش از 70 نفر از مدیران و کارکنان این بانک در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی استان برگزار شد.

همچنین دوره آموزشی فوق امروز نیز با حضور بیش از 100 نفر از تجار و بازرگانان و صاحبان مشاغل و بنگاه های تولیدی استان برگزار شد.

گفتنی است در پایان این دوره آموزشی به شرکت کنندگان در این دوره آموزشی گواهینامه معتبر از سوی اتاق ایران اعطا می شود.

ادامه مطلبشرکت بیش از 150 نفر در دوره آموزشی " حقوق تامین اجتماعی

 

دوره آموزشی " حقوق تامین اجتماعی با عنوان بیمه اجباری تامین اجتماعی با شرکت بیش از 150 نفر در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی خراسان شمالی، دوره آموزشی " حقوق تامین اجتماعی با عنوان بیمه اجباری تامین اجتماعی ویژه تجار  و بازرگانان و صاحبان مشاغل در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار شد.

بر اساس این گزارش در این دوره آموزشی بیش از 150 نفر از تجار و بازرگانان و صاحبان صنایع و مشاغل شرکت داشتند. آموزش مباحث مربوط به موضوع حقوق تامین اجتماعی (بیمه اجباری تامین اجتماعی) را  دکتر مجید نجارزاده از اساتید برجسته اتاق ایران (دکترای تخصصی حقوق عمومی)  بر عهده داشت. گفتنی است در پایان این دوره آموزشی به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر از سوی اتاق ایران اعطا می شود.

ادامه مطلببرگزاری سمینار" اصول و وآداب تشریفات اداری، دیپلماسی تجاری و فنون مذاکره

 

سمینار آموزشی" اصول و وآداب تشریفات اداری،  دیپلماسی تجاری و فنون مذاکره با شرکت بیش از 350 نفر در محل استانداری خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی خراسان شمالی، سمینار آموزشی" اصول و وآداب تشریفات اداری،  دیپلماسی تجاری و فنون مذاکره"12 و 13 شهریورماه با حضور بیش از 350 نفر از مدیران کل و کارشناسان در محل استانداری خراسان شمالی برگزار شد.

بر اساس این گزارش، استاد دکتر وحید نثائی "  از اساتید برجسته و به نام در حوزه ی مدیریتی و بازاریابی ایران به عنوان مدرس، آموزش مباحث این دوره آموزشی را بر عهده داشت. این گزارش حاکی است این دوره آموزشی 12 مهرماه 1396 ویژه مدیران روابط عمومی،کارشناسان ، و علاقمندان و 13 مهرماه ویژه مدیران کل، معاونین و روسای ادارات در محل سالن اجتماعات استانداری خراسان شمالی برگزار شد.

لازم به ذکر است این دوره آموزشی از دوره های مصوب سازمان مدیریت و برنامه ریزی  بود که بعد از برگزاری سمینار گواهینامه معتبر صادر و تقدیم حضور افراد می گردد.

ادامه مطلببرگزاری دوره آموزشی کارآفرینی در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی

 

دوره آموزشی کارآفرینی با حضور 110 نفر از تجار و بازرگانان و صاحبان صنایع و مشاغل در محل اتاق  بازرگانی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان شمالی، در راستای ارتقاء سطح آگاهی علمی و آشنایی تجار و بازرگانان، بنگاههای اقتصادی، صاحبان صنایع و مشاغل؛ دوره آموزشی کارآفرینی در محل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار شد.

بر اساس این گزارش در این دوره آموزشی تعداد 110 نفر از تجار و بازرگانان و صاحبان بنگاههای اقتصادی، صنایع و مشاغل شرکت داشتند. بنا بر این گزارش دوره آموزشی" کارآفرینی " 30 شهریورماه با حضور "جناب آقای  دکتر براری" از اساتید برجسته اتاق ایران، برگزار شد. گفتنی است بعد از برگزاری این سمینار، گواهینامه معتبر صادر و تقدیم حضور افراد شرکت کننده می شود.

 

ادامه مطلب