برگزاری دوره آموزشی اصول و فنون بازاریابی با شرکت بیش از 170 نفر

 

دوره آموزشی اصول و فنون بازاریابی با شرکت بیش از 170 نفر در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان شمالی، دوره آموزشی اصول و فنون بازاریابی طی 29 و 30 آبان ماه در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار شد.

بر اساس این گزارش این دوره آموزشی با حضور ارزشمند دکتر کامبیز طهرانی از اساتید برجسته دارنده دکتری تخصصی مدیریت بازاریابی، مدیر و مشاور بازاریابی و فروش در پروژه های صنعتی و سازمان ها و مدرس دوره های تخصصی و دانشگاه ها برگزار شد.

این گزارش حاکی است این دوره آموزشی روز گذشته به درخواست مدیریت شعب بانک رفاه استان با شرکت بیش از 70 نفر از مدیران و کارکنان این بانک در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی استان برگزار شد.

همچنین دوره آموزشی فوق امروز نیز با حضور بیش از 100 نفر از تجار و بازرگانان و صاحبان مشاغل و بنگاه های تولیدی استان برگزار شد.

گفتنی است در پایان این دوره آموزشی به شرکت کنندگان در این دوره آموزشی گواهینامه معتبر از سوی اتاق ایران اعطا می شود.

ادامه مطلبشرکت بیش از 150 نفر در دوره آموزشی " حقوق تامین اجتماعی

 

دوره آموزشی " حقوق تامین اجتماعی با عنوان بیمه اجباری تامین اجتماعی با شرکت بیش از 150 نفر در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی خراسان شمالی، دوره آموزشی " حقوق تامین اجتماعی با عنوان بیمه اجباری تامین اجتماعی ویژه تجار  و بازرگانان و صاحبان مشاغل در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار شد.

بر اساس این گزارش در این دوره آموزشی بیش از 150 نفر از تجار و بازرگانان و صاحبان صنایع و مشاغل شرکت داشتند. آموزش مباحث مربوط به موضوع حقوق تامین اجتماعی (بیمه اجباری تامین اجتماعی) را  دکتر مجید نجارزاده از اساتید برجسته اتاق ایران (دکترای تخصصی حقوق عمومی)  بر عهده داشت. گفتنی است در پایان این دوره آموزشی به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر از سوی اتاق ایران اعطا می شود.

ادامه مطلببرگزاری سمینار" اصول و وآداب تشریفات اداری، دیپلماسی تجاری و فنون مذاکره

 

سمینار آموزشی" اصول و وآداب تشریفات اداری،  دیپلماسی تجاری و فنون مذاکره با شرکت بیش از 350 نفر در محل استانداری خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی خراسان شمالی، سمینار آموزشی" اصول و وآداب تشریفات اداری،  دیپلماسی تجاری و فنون مذاکره"12 و 13 شهریورماه با حضور بیش از 350 نفر از مدیران کل و کارشناسان در محل استانداری خراسان شمالی برگزار شد.

بر اساس این گزارش، استاد دکتر وحید نثائی "  از اساتید برجسته و به نام در حوزه ی مدیریتی و بازاریابی ایران به عنوان مدرس، آموزش مباحث این دوره آموزشی را بر عهده داشت. این گزارش حاکی است این دوره آموزشی 12 مهرماه 1396 ویژه مدیران روابط عمومی،کارشناسان ، و علاقمندان و 13 مهرماه ویژه مدیران کل، معاونین و روسای ادارات در محل سالن اجتماعات استانداری خراسان شمالی برگزار شد.

لازم به ذکر است این دوره آموزشی از دوره های مصوب سازمان مدیریت و برنامه ریزی  بود که بعد از برگزاری سمینار گواهینامه معتبر صادر و تقدیم حضور افراد می گردد.

ادامه مطلببرگزاری دوره آموزشی کارآفرینی در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی

 

دوره آموزشی کارآفرینی با حضور 110 نفر از تجار و بازرگانان و صاحبان صنایع و مشاغل در محل اتاق  بازرگانی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان شمالی، در راستای ارتقاء سطح آگاهی علمی و آشنایی تجار و بازرگانان، بنگاههای اقتصادی، صاحبان صنایع و مشاغل؛ دوره آموزشی کارآفرینی در محل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار شد.

بر اساس این گزارش در این دوره آموزشی تعداد 110 نفر از تجار و بازرگانان و صاحبان بنگاههای اقتصادی، صنایع و مشاغل شرکت داشتند. بنا بر این گزارش دوره آموزشی" کارآفرینی " 30 شهریورماه با حضور "جناب آقای  دکتر براری" از اساتید برجسته اتاق ایران، برگزار شد. گفتنی است بعد از برگزاری این سمینار، گواهینامه معتبر صادر و تقدیم حضور افراد شرکت کننده می شود.

 

ادامه مطلبدوره آموزشی بازاریابی تخصصی صادرات در اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار شد

 

دوره آموزشی بازاریابی تخصصی صادرات با شرکت بیش از 80 نفر در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان شمالی، دوره آموزشی بازاریابی تخصصی صادرات با عنوان (شما هم می توانید صادرات کنید) امروز 29 مرداد ماه در محل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار شد.
بر اساس این گزارش در این دوره آموزشی بیش از 80 نفر از تجار و بازرگانان و صاحبان مشاغل شرکت داشتند.
این گزارش حاکی است آموزش مباحث این دوره آموزشی را استاد میلاد پور رجب و مجید حمزه ای از اساتید برجسته تهران بر عهده داشتند.
بنا بر این گزارش این دوره آموزشی از ساعت 9 تا 11 صبح با همکاری شرکت شهرک های صنعتی در محل اتاق بجنورد برگزار شد و در پایان  نیزگواهینامه آموزشی به شرکت کنندگان اهدا می شود.

ادامه مطلبدوره آموزشی " ارتقاء بهره وری کارکنان " در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار شد

 


دوره آموزشی  " ارتقاء بهره وری کارکنان "  25 مرداد ماه با حضور بیش از 80 نفر ازکارکنان ادارات استان و علاقمندان در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی/ بجنورد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان شمالی، دوره آموزشی  " ارتقاء بهره وری کارکنان "  25 مرداد ماه امسال با حضور بیش از 80 نفر از کارکنان و علاقمندان در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی/ بجنورد برگزار می شود.بر اساس این گزارش این دوره با حضور استاد "سرکار خانم مریم حنطوش زاده " از اساتید برجسته اتاق ایران برگزار شد.
این گزارش حاکی است برگزاری این دوره آموزشی با توجه به تفاهم نامه آموزشی فی مابین اتاق بازرگانی ،صنایع،معادن و کشاورزی خراسان شمالی با استانداری خراسان شمالی و درخواست برگزاری دوره های آموزشی مورد درخواست کارکنان است.
بنا بر این گزارش ارتقاء سطح آگاهی علمی و آشنایی تجار و بازرگانان، بنگاههای اقتصادی، صاحبان صنایع و مشاغل از مهمترین اهداف برگزاری این دوره آموزشی است. گفتنی است بعد از برگزاری این سمینار، گواهینامه معتبر صادر و تقدیم حضور افراد شرکت کننده شد.

ادامه مطلببرگزاری سمینار آموزشی آشنایی با روش های تامین مالی پروژه های سرمایه گذاری در خراسان شمالی

 

سمینار آموزشی آشنایی با روش های تامین مالی پروژه های سرمایه گذاری با حضور استاد مولوی از اساتید برجسته بین المللی در حوزه سرمایه گذاری و برخی مدیران ارشد استانی و علاقمندان درحوزه اقتصاد دراستان خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش عصر اترک، محمد صمدی،رییس اتاق بازرگانی خراسان شمالی در سمینار آموزشی آشنایی با روش های تامین مالی پروژه های سرمایه گذاری، گفت: این سمینار آموزشی  آشنایی  از سوی اتاق بازرگانی استان و باهمکاری استانداری خراسان شمالی برگزار شد.وی از جمله اهداف  برگزاری این سمینار آموزشی را  ارتقاء سطح آگاهی علمی و آشنایی تجار و بازرگانان، بنگاههای اقتصادی، صاحبان صنایع و مشاغل و...با شیوه های تامین منابع مالی و سرمایه گذاری عنوان کرد.

 وی افزود: مباحث این دوره  با حضور  پیمان مولوی  از اساتید برجسته اتاق ایران، دارای تخصص دکترای مدیریت اجرایی از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و موسسه آموزش عالی آزاد نگاره ، کارشناس ارشد حسابداری و اقتصاد مالی از انگلستان ، مدرس و سخنران بین المللی د رحوزه های تامین مالی بین المللی و جذب سرمایه گذاری است.

 صمدی متذکر شد:همچنین در پایان این دوره گواهینامه آموزشی از سوی رییس موسسه پژوهشی اتاق ایران و اتاق بازرگانی خراسان شمالی به شرکت کنندگان اهدا می شود .وی افزود: گواهینامه ای دیگری نیز  از سوی  سازمان مدیریت برنامه ریزی  استان به شرکت کنندگان  ارائه خواهد شد.

 رییس اتاق بازرگانی خراسان شمالی همچنین از برگزاری97 دوره آموزشی از سوی اتاق بازرگانی استان تاکنون خبر داد و گفت: اتاق بازرگانی خراسان شمالی در بین اتاق های بازرگانی سراسر کشور رتبه دوم برگزاری دوره آموزشی را کسب کرده است.

 محمد رضا موفق، مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان شمالی نیز دراین سمینار به آغاز به کار دولت دوازدهم در کشور اشاره کرد وگفت:در دولت دوازدهم مسئولیت تمام دستگاه ها به ویژه حوزه اقتصادی سنگین تر خواهد شد.موفق با بیان این که امروز در دنیا روش های تامین مالی برای سرمایه گذاری و فعالیت های اقتصادی بسیار متنوع است،اظهار داشت: در این زمینه آن چیزی که لازم است ما به آن دسترسی پیدا کنیم روش های استفاده ازتامین مالی است.

وی اظهار کرد:در کشور ما اولین چیزی که به ذهن می رسد  استفاده از روش های تامین مالی با گرفتن تسهیلات به روش های مختلف است در حالی که در دنیا روش های تامین مالی متفاوت است و روش های متنوعی در این خصوص وجود دارد.موفق متذکر شد: در این راستا اهتمام دولت هم براین است که بتوانیم منابع مالی را تامین کنیم در شرایطی که بانک های ما در شرایط خاصی قرار دارند که قاعدتا روش های تامین مالی از سایر منابع بسیار مهم است.

ادامه مطلبدوره آموزشی قانون مالیات های مستقیم از سوی اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار شد

 

دوره آموزشی قانون مالیات های مستقیم  امروز 31 اردیبهشت ماه  با حضور شرکت کنندگان درمحل اتاق بازرگانی بجنورد  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی خراسان شمالی،دوره آموزشی آشنایی با قانون مالیات های مستقیم امروز 31 اردیبهشت ماه سال جاری در محل اتاق بازرگانی بجنورد با هدف  ارتقای سطح آگاهی علمی و آشنایی تجار و بازرگانان، بنگاه های اقتصادی و صاحبان صنایع و مشاغل  برگزار شد.این گزارش حاکی است در این دوره اموزشی به موضوع آشنایی با قوانین و مقرارت مالیات های مستقیم و اهمیت آن برای علاقمندان به ویژه تجار وبازرگانان استان پرداخته شد.

لازم به ذکر است  این دوره آموزشی به مدت یک روز توسط جناب آقای دکتر "رامین خسروی" از اساتید برجسته اتاق ایران هم اکنون در حال برگزاری است. همچنین  در پایان دوره آموزشی گواهینامه معتبر از سوی اتاق ایران برای شرکت کنندگان صادر می شود.

ادامه مطلببرگزاری دوره آموزشی ایجاد انگیزش درحوزه مارکتینگ برای تجار و بازرگانان خراسان شمالی

 

رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی از برگزاری دوره آموزشی ایجاد انگیزش درحوزه مارکتینگ باحضور تجار و بازرگانان خراسان شمالی امروز صبح (دوشنبه 25 اردبیهشت ماه) درمحل اتاق بازرگانی بجنورد خبرداد .

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی خراسان شمالی، محمد صمدی ، رئیس اتاق بازرگانی استان با اعلام این خبرگفت: این دوره آموزشی در راستای ارتقاء سطح آگاهی علمی و آشنایی تجار و بازرگانان، بنگاه های اقتصادی، صاحبان صنایع و مشاغل برگزار شد.وی  استاد  دوره آموزشی "ایجاد انگیزش در حوزه مارکتینگ" را  آرمین سپیده دم از اساتید برجسته اتاق ایران اعلام کرد و مدت این دوره آموزشی را یک روزه عنوان کرد.

صمدی از اعطای گواهینامه آموزشی معتبر در پایان دوره از سوی اتاق بازرگانی استان به شرکت کنندگان خبرداد واظهار داشت : گواهینامه های آموزشی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بجنورد مورد تایید سازمان محترم برنامه و بودجه است.وی هزینه شرکت در این  دوره آموزشی را به ازای هر نفر 30 هزار تومان اعلام کرد.

گفتنی است دوره آموزشی "ایجاد انگیزش در حوزه مارکتینگ"  آرمین سپیده دم " 2 شنبه مورخ   25 /02/1396  از ساعت 00 : 8  صبح  برگزار شد.

ادامه مطلبدوره آموزشی" هوش هیجانی در فروش و بازاریابی" در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان شمالی، دوره آموزشی" بسته بندی صادراتی" شنبه 21 اسفند ماه با حضور بیش از 80 نفر از تجار و بازرگانان در محل اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار شد.

بر اساس این گزارش هدف از برگزاری این دوره در راستای ارتقاء سطح آگاهی علمی و آشنایی تجار و بازرگانان، بنگاههای اقتصادی، صاحبان صنایع و مشاغل بود که در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بجنورد برگزار شد. بنا بر این گزارش " مهندس آرمین سپیده دم " از اساتید بین المللی و برجسته کشور آموزش مباحث این دوره آموزشی را بر عهده داشت. این گزارش حاکی است در این دوره آموزشی بیش از 80 نفر از تجار و بازرگانان، بنگاههای اقتصادی، صاحبان صنایع و مشاغل شرکت داشتند. گفتنی است بعد از برگزاری این سمینار، گواهینامه معتبر صادر و تقدیم حضور افراد شرکت کننده میگردد.

ادامه مطلب