برگزاری سمینار آموزشی اصول و ‌آداب تشریفات اداری، دیپلماسی تجاری و فنون مذاکره

File engine/modules/statnew.php not found.
  • 0
File engine/modules/statnew.php not found.

سمینار آموزشی اصول و ‌آداب تشریفات اداری، دیپلماسی تجاری و فنون مذاکره به همت اتاق بازرگانی خراسان شمالی در محل استانداری خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان شمالی، اولین روز این سمینار ویژه مدیران روابط عمومی، کارشناسان و دیگر علاقه مندان در محل سالن اجتماعات استانداری خراسان شمالی برگزار شد.

بر اساس این گزارش، محمد صمدی، رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی در این سمینار از برگزاری 9 دوره آموزشی در موضوعات مختلف از ابتدای سال جاری تا کنون در استان خبر داد.

وی برگزاری این دوره ها را در ارتقای آگاهی و دانش شرکت کنندگان در جلسات بسیار تاثیرگذار خواند.

دکتر نثایی، از اساتید مجرب اتاق ایران به عنوان مدرس این دوره آموزشی نیز در این نشست با اشاره به سفر به خراسان شمالی برای چهارمین بار، به ارائه توضیحات لازم در خصوص موارد با اهمیت در هنر تشریفات، نحوه برقراری ارتباط، ارتباط غیرکلامی و زبان بدن، راه های برقراری ارتباط موثر، برنامه ریزی مذاکره و نیز فرآیند تشریفات وفنون مذاکره پرداخت.

گفتنی است این دوره آموزشی ساعت ۸ صبح فردا  5  شنبه 13 مهرماه 1396  نیز ویژه مدیران کل، معاونین و روسای ادارات در محل سالن اجتماعات استانداری خراسان شمالی برگزار می شود.

لازم به ذکر است این دوره آموزشی از دوره های مصوب سازمان مدیریت و برنامه ریزی  است و بعد از برگزاری سمینار گواهینامه معتبر صادر و تقدیم حضور افراد می گردد.

ادامه مطلب