دوره آموزشی تخصصی اصول و آداب تشریفات اداری ، دیپلماسی تجاری و فنون مذاکره

File engine/modules/statnew.php not found.
  • 0
File engine/modules/statnew.php not found.

 

دوره آموزشی" اصول و وآداب تشریفات اداری،  دیپلماسی تجاری و فنون مذاکره"12 و 13 شهریورماه در محل استانداری خراسان شمالی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی خراسان شمالی، دوره آموزشی" اصول و وآداب تشریفات اداری،  دیپلماسی تجاری و فنون مذاکره"12 و 13 شهریورماه با حضور استاد برجسته و به نام در حوزه ی مدیریتی و بازاریابی ایران در محل استانداری خراسان شمالی برگزار می شود.

بر اساس این گزارش این دوره آموزشی در راستای ارتقاء سطح آگاهی علمی و آشنایی ویژه سرمایه گذاران، مدیران ارشد اقتصادی، تجار و بازرگانان، بنگاههای اقتصادی و صاحبان صنایع و مشاغل برگزار می شود.

بنا بر این گزارش تدریس مباحث این دوره آموزشی را " دکتر وحید نثائی "  از اساتید برجسته و به نام در حوزه  مدیریتی و بازاریابی ایران بر عهده دارد.

این دوره آموزشی ساعت 8 صبح 4 شنبه 12 مهرماه 1396 ویژه مدیران روابط عمومی،کارشناسان ، و علاقمندان و 5  شنبه 13 مهرماه 1396 ویژه مدیران کل، معاونین و روسای ادارات در محل سالن اجتماعات استانداری خراسان شمالی برگزار می شود.

لازم به ذکر است این دوره آموزشی از دوره های مصوب سازمان مدیریت و برنامه ریزی  است و بعد از برگزاری سمینار گواهینامه معتبر صادر و تقدیم حضور افراد میگردد.

 

 

ادامه مطلب